Як відключити вбудований в ноутбук мікрофон. Як відключити вбудований мікрофон на ноутбуці.

Відключити вбудований в ноутбук або веб-камеру мікрофон часто буває складно, зокрема в тих випадках, коли драйвер на них встановлюється разом з програмним забезпеченням на материнську плату. Мікрофон можна відключити в будь-якому випадку, все залежить лише від конфігурації комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - доступ до панелі управління;
  • - зовнішній мікрофон.
Інструкція
1
Дізнайтеся конфігурацію вашого комп'ютера щодо підключення пристроїв веб-камери і мікрофон а, які вбудовані в ноутбук . Це можна зробити в інтернеті, прочитавши докладні огляди характеристик вашої моделі пристрою.
2
Якщо мікрофон і камера мають один і той же провід підключення до материнської плати, відключити його доведеться тільки разом з нею. Для цього зайдіть в диспетчер пристроїв у властивостях меню «Мій комп'ютер» на вкладці обладнання або за допомогою поєднання клавіш Win + PauseBreak.
3
Знайдіть ваш адаптер запису аудіо та відео в отрившемся списку обладнання і вимкніть його за допомогою меню правої кнопки миші. У цьому випадку відключиться і мікрофон. Якщо ж пристрої мають різні дроти підключення, знайдіть окремо пристрій для запису аудіо і відключіть його окремо.
4
Вставте зовнішній мікрофон у відповідний роз'єм на звуковій карті вашого ноутбук а. Після цього перевірте, чи не відключилося Чи вбудований пристрій, як зазвичай це буває за замовчуванням в більшості випадків. Після цього зайдіть в управління звуками і аудіопристроями в панелі управління комп'ютером і виберіть пункт налаштування обладнання для запису аудіо за замовчуванням у випадаючому меню на відповідній вкладці.
5
Виберіть зовнішній мікрофон в якості пристрою за замовчуванням, у разі якщо цього не було зроблено автоматично. Зверніть увагу, відключився чи внутрішній мікрофон, але тільки після застосування змінених параметрів. У випадку якщо він працює як і раніше, зменшіть його гучність до мінімуму.
6
Якщо ваш мікрофон вбудований в знімну веб-камеру, просто відключіть її або налаштуйте параметри в утиліті, встановлюваної з драйвером пристрою для здійснення функцій управління.
Корисна порада
Виконуйте в першу чергу перевірку диспетчера пристроїв.
Після запису голосу, музики та іншого звукового супроводу, необхідно знати, як відключити на ноутбуці мікрофон. Завдяки цьому, ви не порушите внутрішню роботу операційної системи, а також збережіть від пошкодження ваше звуковий пристрій для подальшої роботи.
Вам знадобиться
  • Папка "Звуки та аудіопристрої" ("Звуки").
Інструкція
1
Зайдіть через меню «Пуск» в «Панель управління». Відкрийте папку «Звуки і аудіопристрої». У новому невеликому вікні з аналогічною назвою «Властивості: звуки та аудіопристрої» перейдіть по верхній вкладці «Аудіо». Знайдіть середнє поле «Запис звуку». Після цього виберіть використовуваний пристрій - «Мікрофон».
2
Натисніть кнопку «Гучність». З'явиться віконце «Рівень записи». У розділі «Мікрофон» зніміть галочку з квадратика «Вибрати». Закрийте вікно, після чого натисніть «Застосувати» і "Оk".
3
Дізнайтеся також, як відключити на ноутбуці мікрофон в більш нових версіях операційної системи Windows, таких, як "Vista" і "Windows 7". Там папка «Звуки і аудіопристрої» називається просто «Звуки». Відкрийте її і перейдіть в розділ «Запис».
4
Виберіть пристрій запису «Мікрофон». Клацніть по ньому мишкою, щоб відкрити розділ «Властивості: мікрофон». Перейдіть по вкладці «Загальні». Внизу вікна знайдіть поле «Застосування пристрої» і відключіть його. Клікніть "Ok", щоб зберегти параметри.
Корисна порада
Даний метод працює, як для зовнішнього динамічного мікрофона, так і для внутрішнього, вбудованого в ваш ноутбук.