Як увійти в BIOS на Toshiba. Як на тошиба вийти в біос.

БІОС - це програмне забезпечення, що підтримує конфігурацію «залізної» частини комп'ютера, яка встановлюється в материнську плату. Дана програма відповідає за основні принципи роботи комп'ютера, які ви можете налаштувати на свій розсуд. Для відкриття БІОСа існують різні команди відповідно до моделі материнської плати.
Вам знадобиться
  • - інструкція до материнської плати.
Інструкція
1
Перезавантажте ваш ноутбук Toshiba і при появі перших чорного екрану з білими символами відразу натисніть кілька разів поспіль клавішу Delete. Для деяких моделей характерні й інші команди, наприклад, F2 або F10, тут все може залежати від моделі материнської плати. Більшість ноутбуків старого зразка підтримували вхід в БІОС за допомогою однакових команд, проте останнім часом ці команди занадто сильно варіюються навіть у рамках однієї і тієї ж лінійки комп'ютерів.
2
Скористайтеся також натисканням клавіш F1, Esc, F11 і так далі. Також в рідкісних випадках БІОС може запускатися за допомогою натискання не однієї, а двох клавіш. У цьому випадку спробуйте задіяти вищезгадані клавіші в поєднанні з Fn, Ctrl, Alt і так далі.
3
При завантаженні комп'ютера зверніть увагу на напис Press ... to enter setup, замість крапок повинна бути вказана відповідна клавіша для входу в конфігурацію програми БІОС. Якщо ж ви не встигаєте переглянути напис, скористайтеся клавішею PauseBreak в правому верхньому куті. Деякі моделі материнських плат підтримують дію зупинки завантаження при її натисканні, після чого вам залишиться тільки перевірити потрібну команду.
4
Уважно прочитайте огляд вашої материнської карти, особливо стосовно функціонального призначення клавіш при завантаженні. Цілком можливо, що там ви знайдете цікаву для вас інформацію.
5
Дізнатися модель материнської плати ви можете, перевернувши ноутбук і переглянувши інформацію на сервісних наклейках, а також в диспетчері пристроїв, який запускається з вкладки «Обладнання» у властивостях комп'ютера. Крім того, ви можете просто прочитати конфігурацію на коробці. Не забувайте також завантажувати інструкції до материнських плат - це не тільки дозволить вам відкрити БІОС, але і допоможе при роботі з комп'ютером Toshiba надалі.
Корисна порада
Не користуйтесь БІОС вперше самостійно.