Як записувати зображення на диск.

Для запису фотографій та інших зображень на CD/DVD-диск необхідно використовувати спеціальне програмне забезпечення. Стандартними засобами операційної системи це зробити можливо, але є деякі обмеження, наприклад, неможливо створити мультисесійні диск.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Nero Burning Rom.
Інструкція
1
Для запуску і роботи з програмою Nero Burning Rom необхідно встановити весь пакет утиліт Nero. Більш старі версії раніше називалися Ahead Nero. Цей додаток є небезкоштовного програмним забезпеченням, тому після його копіювання на жорсткий диск і подальшої установки слід зареєструвати продукт через форму на веб-сайті компанії.
2
Потім вставте чистий DVD- диск або DVD-RW у відкритий лоток приводу. Натисніть кнопку Eject, щоб закрити лоток приводу. Запустіть програму і в першому вікні виберіть пункт DVD, якщо стоїть CD. Потім слід вибрати тип записуваних файлів. Для запису фотографій підходить практично будь-який режим, рекомендується використовувати Data.
3
Головне вікно програми умовно розділено на 2 частини, одна з яких є панеллю гнучкого диск а, інша ж є панеллю жорсткого диск а. У правій частині необхідно знайти потрібні фотографії, скориставшись навігацією по розділах, подібної «Провідникові Windows». Обрані зображення слід захопити курсором і перетягнути на область запису гнучкого диск а. Захоплення файлів курсором здійснюється затисненням лівою кнопкою миші. Як тільки файли опиняться над потрібної панеллю сміливо відпускайте мишку.
4
При додаванні файлів в проект спостерігайте за смугою-індикатором в нижній частині вікна. Її фарбування в червоний колір говорить про велику кількість файлів, які ви перенесли з жорсткого диск а на гнучкий для запису. Видаліть деякі файли до повернення до колишнього кольору смуги. Тепер можна приступати до запису.
5
Натисніть кнопку запису, яка часто має назву «Прожиг диск а». Виберіть відповідну швидкість, вкажіть кількість копій диск а і поставте позначку напроти пункту «Верифікація даних». Потім натисніть клавішу Enter. По закінченню запису диск а лоток приводу автоматично відкриється.