Як міняти формат в Windows 7. Як змінити розширення файлу 7.

Незалежно від версії операційної системи користувачі ПК часто стикаються з такою проблемою, як некоректне відображення розширень файлів при їх завантаженні. Через це стає неможливим відкрити такі файли. Єдиним рішенням даної проблеми є зміна розширення вручну.
Вам знадобиться
  • - операційна система Windows Seven;
  • - програмне забезпечення Total Commander.
Інструкція
1
Така проблема найчастіше зустрічається у всіх версіях браузерів Opera. Щоб відкрити нещодавно завантажений файл, необхідно перейти в розділ «Завантаження» і двічі клацнути лівою кнопкою миші по файлу. Якщо ви копіювали на свій жорсткий диск архів, швидше за все, розширення буде не rar, а htm або html. Для правильного відображення вмісту архіву варто перейменувати розширення.
2
Для цього потрібно включити відображення розширення в налаштуваннях самої системи. Відкрийте будь-яке коно «Провідника Windows» і зверніть увагу на рядок меню. Якщо її немає, слід натиснути клавішу Alt на клавіатурі. Після цього розкрийте верхнє меню «Сервис» і виберіть рядок «Параметри папок» (у більш старих версіях ОС цей пункт називався «Властивості папок»).
3
У вікні клікніть мишкою по вкладці «Вид». Прокрутіть коліщатком миші список опцій до самого кінця і зніміть позначку з пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Потім натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК», щоб закрити поточне вікно.
4
Перейдіть до файлу з «неправильним» розширенням, натисніть правою кнопкою на ньому і виберіть опцію «Перейменувати» або натисніть кнопку F2. Тепер ви можете змінити розширення. Варто відзначити, що до цієї операції потрібно підійти вкрай серйозно, тому помилково поставлене розширення зробить файл повністю даремним.
5
Фінальний результат можна отримати і за допомогою спеціальних програм, наприклад, файлового менеджера Total Commander. Запустіть його, на одній з відкритих панелей знайдіть ваш файл і натисніть правою кнопкою миші на ньому. Виберіть пункт «Перейменувати» або знову натисніть клавішу F2. Змініть розширення файлу і натисніть клавішу Enter. Якщо цього не зробити, зміни не збережуться. Також змінити розширення реально при подвійному натисканні заголовка файлу, якщо витримувати невеликий інтервал часу.