Як в'язати кольоровий малюнок. схеми визнаних шкарпеток ромбиками кольорові.

В'язання кольорового малюнка - заняття дуже копітка. Маленька неточність, і все буде зіпсовано! В'язати кольоровий малюнок найкраще на невеликому за розміром зразку. Варто також запастися терпінням, і ви зможете вразити оточуючих ефектними в'язаними виробами з красивими кольоровими візерунками.
Вам знадобиться
  • - 2-4 мотка різнокольорової пряжі;
  • - 2 спиці;
  • - наперсток для вив'язування жакардових візерунків;
  • - схема візерунка або листочок в клітку ;
  • - маркери різних кольорів;
  • - целофанові пакети по кількості мотків пряжі.
Інструкція
1
Починайте в'язання з підбору пряжі. Врахуйте, що нитки повинні бути однакові по товщині і фактурі, а їх відтінки - поєднуватися. Зв'яжіть простий різнокольоровий візерунок «горизонтальні смужки», розклавши клубки на столі. Підберіть найбільш що поєднується послідовність ниток.
2
Зв'яжіть зразок, набравши для нього 20 петель. В'яжіть 4 ряди панчішної в'язкою. Покладіть клубок в окремий целофановий пакет, щоб різні за кольором нитки чи не переплуталися в процесі роботи.
3
В'яжіть панчішної в'язкою, використовуючи нитку №2. Обов'язково в'яжіть цим же кольором кромочную петлю. Пров'яжіть 4 ряди і приберіть клубок в інший целофановий пакет. В'яжіть нитками №1 і далі в обраній послідовності кольорів, поки не вийде візерунок.
4
Спробуйте пов'язати жакардовий орнамент і рисунок за схемою, де кожна клітина позначає одну кольорову петлю. Створіть просту схему в'язання візерунка самостійно, використовуючи кольорові маркери. На листку в клітку намалюйте мозаїчну картинку, закрасивши кожну клітину відповідним кольором.
5
Використовуйте в процесі в'язання жаккардового візерунка лицьові петлі. Візьміть наперсток для різнобарвного в'язання, він дозволяє розподіляти нитки послідовно, не даючи їм перекручуватися. Слідкуйте за непрацююче ниткою: вони повинна вільно натягатися по вивороту вироби.
6
Зв'яжіть спицями легкий рисунок: сніжинку або вишеньку. В'яжіть його також, як і орнамент. В'язаними малюнками зазвичай прикрашають дитячі вироби: рукавиці, кишеньки кофтинок або суконь.
7
Чи не стягуйте протягання з виворітного боку виробу, але і не робіть їх дуже вільними. Якщо вони дуже довгі, закріпіть їх таким чином: перед тим, як в'язати наступну петлю, покладіть на робочу нитку іншу з невикористаного клубка пряжі. Можна також використовувати такий метод: у центрі кольорового малюнка зупиніться і перекрутити нитки між собою (поміняйте місцями клубки), потім продовжите в'язку цієї ж ниткою.