Як зробити шампури самому.

Ви зібралися на пікнік, але виявили, що у вас немає шампурів? Цю проблему можна вирішити швидко і недорого. За допомогою підручних матеріалів і звичайних інструментів можна зробити шампури самому.
Вам знадобиться
  • - сталевий дріт діаметром не менше 6 мм;
  • - молоток, плоскогубці і зубило;
  • - невелика ковадло або залізна болванка, в якості основи для формування шампура;
  • - точильний верстат або наждачний круг.
Інструкція
1
Візьміть сталеву дріт діаметром не менше 6 мм і за допомогою зубила з молотком наріжте 6-8 однакових відрізків дроту завдовжки 70 см. Зріз дроту зубилом виконуйте під кутом, щоб у вас уже виходив загострений кінець.
2
Врахуйте, що зі сталевого дроту в тому вигляді, в якому вона поставляється на ринок, зробити шампур важко, так як вона занадто тверда і пружна. Тому вам потрібно зняти з дроту ці якості. Для цього розведіть багаття і покладіть обрізані шматки в нього, дріт повинна почервоніти від температури. За допомогою плоскогубців дістаньте її з вогню і дайте їй охолонути самостійно. Так дріт стане м'якою і податливою, що дозволить вам зробити шампур простіше і швидше.
3
Потім покладіть майбутні шампури на невелику ковадло або залізну болванку. Візьміть молоток і розплющите всю дріт по довжині, залишивши недоторканим край 10 см, щоб надати їй плоску профільну форму, яка дозволяє повертати шашлик при смаженні, виключаючи прокручування м'яса. Не перестарайтеся і намагайтеся дотримуватися однакової товщини 2- 2,5 мм.
4
Після цього поверніть колечком недоторканий край так, щоб вийшла своєрідна ручка. Відступите від незайманої частини 4-5 см і з допомогою плоскогубців і власної сили зробіть невелику спіраль в половину витка.
5
Кінець шампура зробіть загостреним для того, щоб надягати на нього м'ясо. Для цього скористайтеся точильним верстатом або наждачним кругом. Сам кінчик не повинен проколювати палець, тому його притупили, щоб уникнути травмування.
6
Загартувати готовий виріб, щоб воно було міцним і не гнулося. Для цього помістіть саморобні шампури у вогонь і розжарити їх до червоного. Підготуйте металеву ємність з холодною водою, з урахуванням можливості повного занурення розпечених шампурів в воду і загартувати їх.