Як швидко накачати м'язи рук. Як тримати пальці щоб швидко порахувати стопку паперів.

Руки у представників чоловічої статі - дуже виразна частина тіла, що говорить про силу. Для жінки ж важливо, щоб на руках були відсутні жирові напливи і в'ялість, а м'язи давали невеликий, приємний для ока рельєф. Для створення потрібного ефекту необхідно використовувати цілий комплекс вправ. Тренуватися рекомендується не менше 4 разів на тиждень. Обов'язковий хороший відпочинок, так як м'язам після впливу необхідно відновитися, інакше вправи не дадуть належного результату.
Вам знадобиться
  • Гантелі від 0,5 кг до 5 кг.
Інструкція
1
Встаньте прямо, в правій руці гантеля. Винесіть вперед ліву ногу, обіпріться на неї однойменної рукою, праву ногу витягніть назад. На вдиху праву руку відведіть назад, з видихом зігніть лікоть і притягну гантелю до плеча. Зробіть 3 підходи по 20 разів правою рукою. Повторіть вправу лівою рукою.
2
Встаньте прямо, візьміть в долоні гантелі, руки опустіть вздовж тіла. На видиху зігніть праву руку в лікті і притягну гантелю до плеча. На вдиху поверніться у вихідне положення. На видиху зігніть ліву руку. Повторіть вправу 30 разів кожною рукою.
3
Встаньте прямо, руки з гантелями опустіть вздовж тіла. На вдиху розведіть прямі руки в сторони, з видихом поверніться у вихідне положення. Зробіть 3 підходи по 20 разів.
4
Встаньте прямо, руки з гантелями витягніть перед собою. Робіть руками боксують руху вперед, згинаючи то праву, то ліву руку. Повторіть вправу 30 разів кожною рукою. Обидві руки притягну до грудей, на вдиху поверніть верхню частину тіла вліво, витягніть праву руку. На видиху поверніть руки до грудей. На вдиху скрутити вправо і витягніть ліву руку. Повторіть кожною рукою вправу по 30 разів.
5
Встаньте прямо, руки зігніть в ліктях і розташуйте гантелі у плечей. На вдиху випрямити руки вгору, з видихом поверніться у вихідне положення. Зробіть 3 підходи по 20 разів.
Зверніть увагу
Якщо ви живете в приватному будинку, то виконуючи роботи на своїй ділянці руки у вас накачаються самі поступово. Якщо ж ви живете в квартирі, то користуйтеся першим способом - купите собі гантелі і виконуйте вправи.
Корисна порада
М'язи рук складаються з двох основних м'язових груп, біцепса і трицепса, тому якщо ви хочете за короткий час домогтися значних результатів, качати слід обидві групи м'язів. При цьому слід поєднувати вправи для різних ділянок м'язів, такий підхід дозволить швидше набрати м'язову масу рук.