Як позбутися від старого дзеркала. чому потрібно викидати старі дзеркала.

За повір'ями предків, старі дзеркала є дверима в потойбічний світ. Тому ні в якому разі не можна викидати їх на смітник, як звичайний сміття. Якщо ж все-таки прийшла пора позбавлятися від дзеркала, то перед цим потрібно провести ряд спеціальних заходів.
Вам знадобиться
  • - сіль;
  • - вода;
  • - бавовняна ганчірочка;
  • - свічка;
  • - сірники.
Інструкція
1
Якщо на амальгамі старого дзеркала починають з'являтися тріщини або розлучення, це вірний знак того, що від нього варто позбавлятися. Таке дзеркало замість позитивної енергії починає випромінювати негативну: а це може завдати істотної шкоди домочадцям. Однак для того, щоб не накликати на будинок біду, процес викидання старого дзеркала повинен супроводжуватися особливим ритуалом.
2
Насамперед, дзеркало слід занурити в проточну воду і потримати в ній протягом декількох хвилин. Головне - не заглядати в саме дзеркало в процесі миття. У воду при цьому можна додати дрібку солі. Потім амальгаму потрібно протерти спеціальною ганчірочкою з бавовняної тканини.
3
Після цього потрібно запалити свічку і легко пройтися по склу її полум'ям - спершу за годинниковою стрілкою, а потім проти годинникової. Потім можна перехрестити дзеркало вогнем палаючої свічки і подумки попросити в нього пробачення.
4
Потім варто вимовити спеціальну ритуальну фразу. Вона може мати такий зміст: «Служило ти добрим людям чимало років, тепер настає століття інший, і пора тобі, дзеркальце, на спокій». Цей захід займає не так багато часу, але воно здатне принести суттєву користь.
5
Після цього, віджилий своє предмет інтер'єру слід покласти на кілька днів в ящик шафи або комода. Після певного часу, дзеркало можна зарити в землю в якому-небудь важкодоступному місці. Повернувшись додому, потрібно обов'язково вимити руки та обличчя чистою холодною водою, примовляючи при цьому: «Мати вода, відведи від мене біду!».
6
І, звичайно ж, потім слід купити нове дзеркало, яке б радувало погляд і заряджало всіх членів сім'ї позитивними почуттями та емоціями. При покупці краще віддавати перевагу круглим або овальним дзеркала м - вони найкраще транслюють позитивну енергію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jSR0E5ewH0Q
Зверніть увагу
Не варто нікому позичати своє особисте кишенькове дзеркало - предки вважали, що це може призвести до пристріту.
Корисна порада
Якщо дзеркало розбилося випадково, то всі його осколки потрібно зібрати і викинути в проточну воду.