Як прибрати бетонну стіну.

Сьогодні все більш модним стає власна перепланування квартир, при якій з'являються додаткові прорізи в стінах, виходи на балкон, а то і зовсім прибираються перегородки, і квартира перетворюється на велику стильну студію. Так як більшість будинків старого зразка, то стіни їх зроблені з високоміцного бетону, який не так-то легко прибрати. Для цього використовується нова технологія - алмазна різання.
Вам знадобиться
  • - гідравлічна і електрична стенорезной машина;
  • - алмазні диски;
  • - канати і коронки, містять алмазное напилення;
  • - шліфувальні машини кутові;
  • - бензорізи та алмазні ланцюга.
Інструкція
1
Оскільки демонтаж бетонної стіни - досить важливе втручання в загальну конструкцію будівлі, то перш за все необхідно з технічної документації визначити, чи не є ця стіна несучої, і отримати відповідний дозвіл на проведення такого роду робіт від організації-домовласника. Тому зберіть всі необхідні документи перед початком монтажних робіт.
2
У зв'язку з перевищеним рівнем шуму і пилу, узгодьте всі моменти з сусідами, щоб надалі не виникло скарг з їхнього боку. Це необхідно зробити незалежно від часу проведення робіт і від того, будній це день чи вихідний.
3
Зробіть всі необхідні виміри, позначте контури прорізів і зробіть необхідну розмітку. У зв'язку з конструктивними особливостями приміщення виберіть потужність обладнання, тип ріжучого диска та інші інструменти для роботи.
4
Залежно від того, мокрий або сухий тип різання вибираєте, подбайте про виведення води, яка використовується для зменшення пилу та охолодження деталей машини, а також продумайте способи утилізації будівельного сміття після завершення всіх робіт.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що обладнання для алмазного різання не розраховане на споживання енергії з побутової мережі. Для нього необхідно напругу не менше 380 В. Тому необхідно забезпечити можливість підключення стенорезной машини до трифазної мережі.
Корисна порада
Оскільки демонтаж бетонних стін за допомогою алмазної різання вимагає досвіду і спеціальних знань, слід утриматися від виконання таких робіт самому і довірити демонтаж професіоналам. Фірма, яка займається різкою по бетону, повинна мати відповідні сертифікати та ліцензію на проведення робіт даного роду. Про професіоналізм свідчить також присутність на об'єкті не тільки робітників, а й архітекторів та інженерів-будівельників. Це говорить про солідність даної організації.