Як налаштувати планшет. Як налаштувати графічний планшет.

Графічний планшет - річ багатофункціональна і зручна. Він припав до душі не тільки дизайнерам і художникам, а й бізнесменам, студентам і всім любителям цифрового творчості. З його допомогою підвищується якість і швидкість роботи.
Інструкція
1
Щоб почати роботу з планшетом, потрібно підключити його до комп'ютера і встановити драйвера. Для цього можна скористатися наданим драйвером або завантажити з інтернету останню версію.
2
Налаштування планшета можуть бути індивідуальними для різних програм. Візьмемо, приміром, фотошоп. Відкрийте Панель управління (на ряду з обраним додатком) і виберіть відповідну іконку для нового пристрою. До ваших послуг представлені наступні вкладки: Buttons (для настройки кнопок олівця), Basic (задаються параметри планшета), Tracking Mode (вибирається прив'язка до системи координат), Test (режим тестування).
3
Функції для лівих і правих кнопок планшета задаються на ваш розсуд, використовуючи пункт меню «Поєднання клавіш». У стандартному варіанті це Ctrl, Shift, Alt, Пропуск, дубльовані зліва і справа. Для зміни потрібно вказати «ім'я» (зручне вам поєднання клавіш) кнопки і присвоєне їй дія. Наприклад, основні функції: багаторазова скасування дії (Ctrl + Alt + Z), приховати-розгорнути всі панелі (Tab), перемикання в «ручний» режим («пробіл»), дублювання активного шару (Ctrl + J), створення нового шару ( Ctrl + Shift + N), виклик іншої програми або спливаючого меню (Pop-up Menu) або будь-яке інше.
4
Має сенс налаштувати бічні сенсорні смужки, замінивши, наприклад, функцію довільної зміни масштабу при торканні на функцію руху вгору-вниз по лінійці або Undo/Redo.
5
Налаштування спливаючого меню (використовується при нестачі «гарячих клавіш») і включає перелік елементів, доступних для вибору і редагування: криві, рівні, яскравість, кисті, стандартні кольори, перемикання кольорів і пр.
6
Надійно збережений файл Wacom_Tablet.dat придасться для відновлення прийнятих налаштувань при збої в роботі системи.
7
Настройку параметрів планшета краще почати з виставлення чутливості тиску на олівець (окремо для фотошопа або одного разу для всіх додатків, в залежності від моделі планшета). Для цього пензлем великого діаметру створюється пробний малюнок і зіставленням сили натискання і товщини лінії підбирається ваш рівень чутливості, створюється особистий штрих. Далі налаштовуються кисті (числовим методом або візуальним): їх форма, безперервність (гладкість), прозорість (в залежності від сили натискання) і т. Д. Динаміка змін відбивається у вікні знизу. Початківцям користувачам можна залишити існуючі настройкі.Раскритіе всіх численних можливостей планшета буде відбуватися водночас із зростанням вашого професіоналізму та творчості.