Як зробити з кпк навігатор.

Комунікатори, КПК, смартфони - всі ці пристрої дозволяють використовувати навігаційні технології. Однак потрібно мати навички та спеціальне програмне забезпечення, щоб використовувати такий девайс в якості навігатора.
Інструкція
1
У користувачів подібних технологій з'являються питання, які пов'язані з використанням навігаційних параметрів того чи іншого пристрою. Візьмемо, приміром, КПК . Це багатофункціональні апарати, функції яких трохи схожі на комп'ютерні. Багато операцій доступні при використанні спеціального програмного забезпечення. Як правило, навігаційні системи вбудовані практично в кожен сучасний КПК .
2
Як же його використовувати? Стандартні функції навігатора невеликі, тому найкраще встановити спеціальні утиліти. Щоб із КПК зробити повноцінний навігатор, завантажте з інтернету Улиту під назвою «Навітел». Це програмне забезпечення є одним з кращих в своїй сфері. Знайти можете на офіційному сайті navitel.su.
3
Щойно програма завантажиться, встановіть її в КПК . Для повноцінного використання утиліти потрібно завантажувати карти для свого регіону. Знайти їх ви можете в розділі «Завантаження». Всі збережені карти перенесіть в папку maps. Це можна зробити за допомогою вбудованого менеджера пристрою або на персональному комп'ютері, підключивши в USB порт.
4
Для роботи навігатора потрібно активувати GPS. Для цього зайдіть в настройки «Бездротові технології» та натисніть «Включити GPS». Після закінчення декількох секунд, автоматично визначиться ваше місце розташування. Далі ви можете використовувати пристрій для визначення маршрутів, пошуку найближчих ресторанів, лікарень і багато іншого. Зробити з КПК навігатор досить просто, головне завантажити спеціальне програмне забезпечення, а також перебувати в зоні видимості супутників, тобто на вулиці.