Як вселити людині свої думки.

Як важко часом буває переконати в чомусь свого співрозмовника. Здається, що людина просто не чує вас. Як знайти спосіб вселити йому свої думки? Це можливо, якщо зрозуміти, що собою являє ваш співрозмовник, і який метод буде на нього краще діяти.
Інструкція
1
Скажіть людині що-небудь приємне, будь комплімент. Похваліть його методи роботи, особисті якості. Багато людей не в змозі відмовити тим, хто добре про них відгукується. Тільки не переборщіть. Неприкрита лестощі може викликати роздратування і привести до зворотного результату.
2
Говоріть рівним спокійним тоном. Якщо ваш співрозмовник стривожений предметом вашої суперечки, це його заспокоїть. Після того як людина заспокоїться, дайте йому пораду, як краще вчинити. Він буде вдячний вам за допомогу у важкій ситуації. Не забудьте, що в цьому випадку ви не повинні тиснути на опонента, весь суперечка повинна виглядати простий дружньою бесідою.
3
Пошліться на які-небудь джерела. Вони повинні бути авторитетними для людини, яка сперечається з вами. Скажіть, що так радили вступати в телевізійній передачі, або науковому журналі. Пошліться на думку відомого вченого або політика. Головне, підкреслити, що таким чином поступає більшість.
4
Наведіть приклад схожої ситуації з книги, кінофільму. Нагадайте, як вдало і чудово там все склалося тільки тому, що люди поступали так само, як пропонуєте ви. При цьому джерело, на який ви будете посилатися, має бути цікавий сперечальників, викликати в нього позитивні емоції. Якщо вам вдасться привести опонента в гарний настрій, вважайте, що суперечка ви вже виграли.
5
Зробіть свою пропозицію несподівано. Обов'язково говорите впевненим тоном, короткими фразами. Використовуйте якомога менше слів, просто констатуйте факт. Часто буває, що співрозмовник, якого застали зненацька, швидко погоджується.
6
Спробуйте висловити вашу думку, використовуючи образи. Ваш опонент повинен уявити собі наскільки чудово те, що ви пропонуєте. Чим красочнее ви опишете принади вашої пропозиції, тим швидше отримаєте згоду.