Як вибрати час для прийому їжі.

У режимі харчування важливо все: і те, що саме є, і час, коли приймати їжу. Організм краще засвоює поживні речовини, якщо їжа надходить у певний період.
Інструкція
1
Залежно від режимних моментів визначте оптимальне для вас час сніданку, найкраще - з 6 до 9 годин. Не нехтуйте ранковим прийомом їжі перед роботою або тренуванням. Відсутність сніданку організм компенсує з лишком під час обіду або вечері, а це загрожує зайвими кілограмами. Краща їжа для сніданку - білкова. Якщо він був раннім, за пару годин до обіду з'їжте фрукти або випийте склянку соку.
2
У денний час , яким би напруженим не був день, пообідайте між 12 і 13 годинами. В обід організм найбільше потребує їжі, тому оберіть 2 - 3 страви, багаті вуглеводами і клітковиною. Якщо ви стежите за своєю вагою, то з'їжте по півпорції кожної страви, але пам'ятайте про різноманітність меню.
3
Між обідом і вечерею обов'язково влаштуйте легкий полуденок. Вибрати час для прийому їжі потрібно з 16 до 17 годин, тоді у вас вистачить сил допрацювати до кінця робочого дня. При дотриманні дієти раз на тиждень під час полудня порадуйте себе десертом. У цей час доби організм максимально спалює вуглеводи, тому ви не заподіє шкоди фігурі.
4
З'їжте на вечерю легкопереваріваемие їжу, щоб не перевантажувати шлунок і підшлункову залозу перед сном. Вечірній прийом їжі влаштуйте з 18 до 19 годин і постарайтеся не їсти після цього часу. Якщо все-таки перед сном виникне відчуття голоду, випийте тепле молоко або зелений чай.
5
Особливої уваги заслуговує час для прийому їжі перед фізичними тренуваннями. За годину до походу в спортзал з'їжте рідку їжу, щоб в організму був достатньо енергії на виконання фізичних вправ і різко не знизився рівень цукру в крові. Уникайте перекушування безпосередньо перед тренуванням і утримайтеся від прийому їжі протягом години після неї.
6
Якщо ви чекаєте дитину або відновлюєтеся після хвороби, відкоригуйте режим харчування. Їжте маленькими порціями з інтервалом в 3 години, щоб вийшло 5 прийомів їжі в день. Виключіть з раціону жирну, копчену, по можливості солону їжу. Віддайте перевагу натуральній свіжоприготованою їжі.