Як видалити драйвери флешок.

Коли флешка вперше вставляється в комп'ютер, на операційну систему встановлюється драйвер, який фіксує кожне її підключення. Таким чином можна відновити історію підключення кожного флеш-накопичувача. Але якщо вам з якихось причин потрібно обнулити історію підключення певної флешки до комп'ютера, то вам потрібно видалити цей драйвер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма USBDeview.
Інструкція
1
Для подальших дій вам потрібна програма USBDeview. Вона є повністю безкоштовною. Знайдіть додаток в інтернеті і скачайте. Розпакуйте архів в будь-яку папку. Після розпакування ви виявите три файли: текстовий файл, в якому ви можете прочитати інформацію про програму, файл довідки та виконуваний файл USBDeview.exe.
2
Для запуску програми просто клацніть подвійним кліком мишки по виконуваного файлу, і вона буде запущена. У головному вікні ви побачите всю інформацію про флешках, які коли-небудь були підключені до вашого комп'ютера. Вікно з інформацією буде розділено на кілька частин. Вас цікавить підрозділ «Опис». Саме в ньому є назви моделей всіх флеш-накопичувачів, які підключалися до комп'ютера. Знайдіть у цьому вікні назву тієї флешки, драйвер якій вам потрібно видалити.
3
Якщо у вікні занадто багато пристроїв, і ви не можете знайти вашу модель флешки, скористайтеся пошуком. Для цього в меню програми виберіть «Правка», а потім в додатковому меню - «Знайти». У що з'явилася рядку введіть назву моделі флеш-накопичувача (хоча б приблизне). Після введення параметрів пошуку натисніть «Знайти далі». Через кілька секунд у вікні програми з'явиться список пристроїв, що відповідає вашому параметру пошуку.
4
Після того як ви знайдете модель флешки, натисніть по ній лівою кнопкою мишки. Можете подивитися детальну інформацію про пристрій, починаючи з версії драйвера і закінчуючи кодом екземпляра пристрою.
5
Для видалення драйвера натисніть по назві флеш-накопичувача правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню. В ньому виберіть варіант «Видалити вибраний пристрій». Після цього вся інформація буде повністю вилучена з вашого комп'ютера. При наступному підключенні флешки операційна система заново визначить пристрій і встановить драйвер.