Як включити службу "реєстр".

За допомогою системного реєстру можна тонко налаштувати операційну систему: міняти параметри запуску, включати або вимикати багато функцій, блокувати певні опції системи. Функція редактора реєстру ОС запущена за замовчуванням. Зазвичай її не потрібно включати. Але якщо при спробі відкриття системного реєстру з'являється повідомлення про заборону, це означає, що функція була заблокована. Або це могло статися внаслідок потрапляння вірусу на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Якщо повідомлення про заборону реєстру з'явилося на вашому домашньому комп'ютері, хоча ви точно знаєте, що цю функцію не відключали, то спробуйте спочатку просканувати комп'ютер на наявність вірусів.
2
Для подальших дій ваш обліковий запис повинен мати права адміністратора комп'ютера. Для активації можливості редагування системного реєстру виконайте наступні кроки. Натисніть «Пуск». Виберіть «Усі програми». У списку програм виберіть «Стандартні». У стандартних програмах знайдіть і запустіть командний рядок.
3
У командному рядку введіть gpedit.msc і натисніть Enter. Через секунду відкриється вікно «Редактор локальної та групової політики». Вікно буде розділено на дві частини. У його лівій частині знайдіть розділ «Конфігурація користувача», а в ньому - параметр «Адміністративні шаблони». Натисніть по стрілочки, яка знаходиться поруч з параметром.
4
Відкриється ще кілька підрозділів, серед яких знайдіть підрозділ «Система» і виділіть його допомогою лівої кнопки мишки. Після цього в правому вікні програми з'являться параметри налаштування системи. Вам потрібно знайти параметр під назвою «Заборонити доступ до засобів редагування реєстру ».
5
Клацніть по цьому параметру подвійним клацанням лівої кнопки мишки. Після цього з'явиться ще одне вікно. У верхньому лівому кутку цього вікна є декілька пунктів. Знайдіть серед цих пунктів «Відключити». Відзначте його. Потім натисніть «Застосувати» і OK.
6
Закрийте всі вікна. Після виконання всіх дій перезавантажте комп'ютер. Після перезавантаження редактор системного реєстру повинен стати доступним. Якщо ви є адміністратором комп'ютера і після здійснення всіх перерахованих вище кроків системний реєстр залишається заблокованим, то, найімовірніше, це пов'язано з вірусами. Проскануйте вашу систему на наявність вірусів. Після цього повторіть спробу запуску реєстру .