Як прикріпити стельові плінтуса. найкращий клей для стельових плінтусів.

Стельовий плінтус відмінно доповнює хороший ремонт приміщення. Будучи декоративним елементом, стельовий плінтус обрамляє стеля, приховуючи під собою всілякі нерівності і зазори. Він надає стелі закінченого вигляду. Сприяє кращому візуальному сприйняттю приміщення строгими геометричними формами, а також може додати йому затишку та стилю.
Вам знадобиться
  • Стельовий плінтус, стусло, ножівка або гострий ніж, олівець, м'яка ганчірка, рулетка, клей
Інструкція
1
Купіть клей. Пінополістиролова стельовий плінтус прикріплюють до стелі за допомогою спеціального клею. Для цього відмінно підходить акриловий клей для стельових плінтусів або клей на основі полімерних сполук - так звані "рідкі цвяхи". Найголовніше, щоб клей не містив речовин, які роз'їдають пінопласт.
2
Підготуйте поверхню, на яку буде кріпитися стельовий плінтус. Видаліть пил і сміття, вирівняйте.
3
Починайте прикріплювати стельовий плінтус з самого видного кута в приміщенні, щоб прямі стики, які будуть утворені між його смугами, потрапили в найменш видимі зони. Перед тим як кріпити плінтус до кута, завчасно подрежьте його торці, щоб їх стик утворював потрібний кут. Для цього прикладіть дві смуги стельового плінтуса до кута і акуратно відзначте олівцем ті частини, які заважають торцях утворити відповідний кут. При рівних стінах і кутах підрізають зазвичай на 45?.
4
Щоб надати торцях стельового плінтуса потрібний кут, його обрізають за допомогою будівельного стусла і ножівки. Для різання пінополістирольного стельового плінтуса замість ножівки ви можете використовувати гострий ніж.
5
Підготувавши інструмент, вставте плінтус в стусло так, щоб поверхня плінтуса , яка кріпиться до стелі, притиснулася до дну стусла, а поверхня, яка клеїться до стіни, до однієї з його бічних стінок. Помістіть ножівку в найбільш підходящих під розмітку потрібно обрізати частини протилежних прорізах в бічних стінках стусла. Міцно притисніть плінтус до стусла і акуратно обріжте його торець. Подрежьте таким же способом торець другої смуги стельового плінтуса і - перший кут готовий.
6
Нанесіть на кріпильні поверхні підготовленого стельового плінтуса клей, міцно притисніть до місця монтажу. Як тільки плінтус надійно зафіксується, видаліть який виступив з стиків клей м'якою ганчіркою. Аналогічним способом приклейте в кут другу смугу.
7
Візьміть наступну смугу стельового плінтуса . Нанесіть клей. Прикріпіть її встик до вже приклеєного плінтусу. Коли ви дійдете до наступного кута, подрежьте смуги стельового плінтуса на стусла під потрібний кут.
8
Виміряйте за допомогою рулетки відстань від торця наклеєного плінтуса до кута. Додайте до нього один-два міліметри і обріжте відповідну смугу стельового плінтуса з що вийшло розміром. Трохи більша довжина фрагмента зробить прямий стик між двома смугами стельового плінтуса практично непомітним. Приклейте смуги. Аналогічним способом прикріпіть інші смуги.