Як ремонтувати інжектор.

Інжектор - система незалежної подачі палива. Принциповою відмінністю від карбюратора є подача і безпосередньо суміш палива. В інжекторі паливо подається через форсунки окремо в кожен циліндр, під високим тиском, сама суміш бензину з киснем відбувається в циліндрі. В карбюраторі суміш відбувається у впускному колекторі. Інжектор є більш економічним і екологічно чистим, ніж карбюратор.
Інструкція
1
Інжектор складається з безлічі деталей вузлів і механізмів, як електронних, так і механічних. Основними деталями є форсунки, паливна рампа (рейка), впускний колектор, дросельна заслінка. Вони відповідають за подачу палива. Потенціометр дросельної заслінки (витратомір) ЕБУ (електронний блок управління), електромагнітний клапан холостого ходу. Відповідають за подачу суміші. Каталітичний нейтралізатор (частина глушника), датчик кисню (лямбда зонд).
2
Кожна частина інжектора відповідає за певний етап подачі і суміші палива. Так, наприклад, натискаючи на педаль акселератора (газу) спрацьовує на відкриття електронний дросель, яка в свою чергу повідомляється з потенціометром дросельної заслінки. Отримавши сигнал від дросельної заслінки, потенціометр відкриває на необхідний кут заслінку подачі повітря. Отримавши сигнали з двох датчиків, ЕБУ розраховує необхідну кількість палива, яке повинно пройти через форсунки. Потрапивши в циліндр, паливо змішується з киснем, утворюючи збагачену суміш, яка і запалюється в двигуні. Після згорання суміші з двигуна виходять відпрацьовані вихлопні гази. В випускний системі встановлений каталітичний нейтралізатор, який сполучений з лямбда - зондом відповідальний за зворотній зв'язок, що зчитує вміст кисню у вихлопних газах. За сигналами датчика кисню ЕБУ коригує подачу палива у двигун, точно витримуючи потрібний склад суміші.
3
У разі будь якої несправності допоможе тільки грамотна діагностика системи вприскування, яку можна провести на будь-якій станції по ремонту автомобіля. Але є такі моменти, які не вимагають втручання кваліфікованого майстра.
4
Самостійно можна замінити форсунки, для цього слід знеструмити автомобіль, відключити всі шланги подачі палива. Зняти дросельну заслінку з йдуть до неї патрубком повітроводу. Далі відкрутити гвинти кріплення рампи до впускного колектора. Після цього акуратно вийняти форсунки не пошкодивши ущільнювальні кільця. Збір здійснювати в зворотному порядку.
5
Можна зробити чищення впускного колектора і дросельної заслінки, для цього краще скористатися спеціальним складом, який продається в магазинах авто-хімії (ціна складу від 80 до 150 рублів)
6
Можлива заміна каталітичного нейтралізатора (тільки в разі його повного засмічення). Заміна лямбда - зонда. Лямбда-зонд слід від'єднати від живильного та інформаційного дроти і потім викрутити з каталітичного нейтралізатора.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не варто чіпати витратомір, так як він виставлений на певну роботу заводом виробником, будь-яке втручання може привести до його поломки.
Корисна порада
Найкраще довірити ремонт автосервісу, інжектор дуже складний механізм, будь-який збій однієї з деталі може привести до повної відмови від роботи інжектора.