Як розвинути плечовий пояс.

Сьогодні дуже багато представниць слабкої статі роблять спроби по удосконаленню свого тіла - накачують різні групи м'язів, у тому числі і плечовий пояс. Для цього існують спеціальні вправи.
Вам знадобиться
  • - гантелі.
Інструкція
1
Візьміть в руки гантелі і встаньте прямо. Також зігніть трохи в ліктях руки. Ця вправа полягає в підйомі рук з гантелями з боків стоячи. Воно сприяє розвитку бічний і зовнішньої головки дельтовидних м'язів. Виконуйте вправу таким чином. Піднімайте гантелі, розводячи одночасно руки в сторони, до рівня маківки. Потім опускайте руки. Кілька разів повторіть цю вправу. При цьому бажано не переставати тримати руки в напівзігнутому стані.
2
Регулярно робіть з гантелями також наступну вправу. Станьте прямо, а руки тримаєте вздовж тулуба. При цьому намагайтеся піднімати плечі, ніби хочете дістати ними до своїх вух. Здійснюйте рух тільки вгору і вниз, щоб не отримати травму плечового суглоба.
3
Розпочніть жиму штанги з-за голови. Цю вправу потрібно виконувати в положенні сидячи. Охопите снаряд ширше плечей і підійміть її максимально високо. Потім намагайтеся опустити її за спину до основи шиї. Дана вправа розвине трапецієподібні м'язи, дельтоіди і трицепси. Тут ви можете експериментувати з шириною хвата, щоб опрацювати різні розділи плечового пояс а.
4
Виконуйте також зі штангою вправу по жиму її від грудей вгору в положенні стоячи. Це дасть можливість розвинути трапеції і спину. При його виконанні не відхилятися назад.
Корисна порада
Чи не перенапружуйтеся, виконуючи вправи, так як можете виснажити організм.