Як побудувати розумний будинок.

Системи «Розумний будинок» створюються з метою минимизирования повсякденних сценаріїв дій шляхом їх програмування і виконання цілого блоку таких системою автоматично натисканням однієї-двох кнопок на пульті ДУ.
Вам знадобиться
  • - універсальний пульт управління UR 76;
  • - трансивер TM13;
  • - датчик руху та освітленості MS13;
  • - діммерние микромодули LW12;
  • - фільтр/міст-повторювач FD10;
  • - контролер X10 c таймером MT10;
  • - комп'ютерний інтерфейс CM11 USB;
  • - охоронна система Домотіка ;
  • - термостати DIGIMAX 210.
Інструкція
1
Встановіть датчик руху і освітленості в прихожей, трансивер вставте в розетку і два діммерних микромодуля підключіть до основного висвітлення кімнати. Переконайтеся, що розеткова і освітлювальна мережі знаходяться на одній фазі. Якщо це не так, встановіть фільтр/міст-повторювач в розподільній шафі в під'їзді.
2
Якщо в будинок е трохи апаратури, використовуйте контролер з таймером для можливості управління мультимедійною технікою з іншої кімнати.
3
Купіть універсальний пульт управління UR 76 і налаштуйте управління мультимедійної техніки з нього. Це дозволить вам позбавитися від необхідності користуватися 3-5 і більше пультами ДУ.
4
Для реалізації блоків послідовних дій (макросів) використовуйте універсальний пульт управління і комп'ютерний інтерфейс СМ 11 USB. Програмування даного додатка здійснюється за допомогою комп'ютера, але по закінченні програмування він працює автономно, харчуючись від електромережі. Запрограмувати можна від 25 до 39 макросів.
5
Встановіть систему охоронної сигналізації. Для цього закріпіть на вікнах датчики, що реагують на розбиття скла, датчик на вхідні двері, встановіть сирену і зареєструйте ці елементи на охоронної панелі.
6
Скористайтеся налаштуванням надходження виклику на ваш мобільний телефон у разі спрацювання сигналізації на охоронної панелі. При необхідності підключіть датчики руху.
7
Встановіть систему мікроклімату, в якій задіяні всі обігрівальні прилади, включаючи «тепла підлога», а також кондиціонер. Дана система завдяки підключеним до приладів термостатам відповідає за раціональне витрачання електроенергії та підтримання запрограмованого режиму температури і рівня вологості.
Зверніть увагу
Під час програмування макросів ретельно узгодьте кожен крок з усіма домочадцями, щоб дії «розумного будинку», зробленого своїми руками, були комфортні для кожного з них. Також ретельно перевіряйте сумісність встановлюваних систем між собою.
Корисна порада
Панель охоронної системи встановіть у передпокої, в легкодоступному місці, але не на виду, щоб потенційні зловмисники не зуміли швидко вивести її з ладу. Всі елементи підключаються до панелі управління за допомогою підведених кабелів. Рідше використовується технологія Wi-Fi. Своїми руками зібрати «розумний дім», звичайно, простіше на основі кабельних з'єднань.