Як назвати тхора.

Побачити в будинку тхора в якості домашньої тварини поки можна не так часто, як кішку або пташку. Але, якщо ви все ж вирішили завести в якості домашнього улюбленця це тварина, то вам обов'язково потрібно вибрати йому кличку.

Інструкція
1
Придивіться до окрасу вовни тхора - наприклад, якщо його шерстка світла, вашого вихованця можуть звати Білянка або Сніжок, а якщо руда - Рижик або Веснянка. Вашу фантазію можуть розбудити і деякі особливості забарвлення або будови тіла вашого вихованця - так, тварина з плямою на шерстці можна назвати плямкою, а тхір з великими лапками цілком може носити ім'я Лапа.
2
Зверніть вашу увагу і на поведінку вашого улюбленця - якщо тхір любить довго і солодко спати, то його кличкою може стати Соня, Засипашка або Тюхтій. Ваш незвичайний вихованець просто обожнює часто і багато їсти? Тоді його можна назвати Пузяк, Колобком, Пухлик, Толстушко або м'ячиком. Якщо ж у вас складається зворотна ситуація і нагодувати вашого вибагливого улюбленця - велика проблема, то назвіть його Врединка або прівередой.
3
Іменем тхора легко може стати і ім'я вашого улюбленого кіногероя або персонажа з мультфільму. Вам в дитинстві дуже подобалися мультики про Білосніжку, папуги Кешу або Дюймовочку? От і назвіть вашого улюбленця одним з цих імен. Ви або ваші діти обожнюють сучасну мультиплікацію? Тоді вашому вихованцеві можна дати кличку Масяня, Піксік, Смішарики або Лунтік. Якщо ви колись захоплювалися переглядом зарубіжних телесеріалів, то тоді вам буде приємно, якщо у вашому будинку буде жити тварина на ім'я Маріанна, Марісабель, дон Педро, Мейсон, Круз або просто Марія. Ну а шанувальники сучасного кіно легко можуть запозичити ім'я для тхора у їх улюбленого сучасного героя.
4
Якщо ви все ж не впевнені у виборі гідного імені для вашої тварини, то ви можете заглянути на спеціалізовані сайти, присвячені тхорам - як правило, там часто можна знайти варіанти не тільки стандартних, але і вельми несподіваних і оригінальних прізвиськ для такого поки ще не зовсім звичного домашнього вихованця.