Як знайти фотографа на весілля.

Весілля - це, безсумнівно, подія, пам'ять про якого повинна залишитися не тільки в спогадах, а й на якісних фотознімках. Кому ж довірити зйомку такого важливого заходу? Помилитися тут не можна, тому до вибору весільного фотографа потрібно підходити з максимальною відповідальністю.
Інструкція
1
Найпростіший метод і одночасно найнадійніший - скористатися рекомендаціями. Поцікавтеся у друзів, хто знімав їх торжества, подивіться разом весільні фотоальбоми, визначитеся, чиї фотокадри вас найбільш вразили і захопили. Сміливо беріть координати фахівця, якщо результат роботи вам подобається.
2
Ще один непоганий і ефективний метод пошуку фотографа - спілкування на форумі свого міста у відповідному розділі. Поцікавтеся у недавніх наречених, хто знімав їх весілля. Вам неодмінно порекомендують хорошого фахівця, а також застережуть від тих, чиї роботи не виправдали високих сподівань.
3
Переглядайте рекламу в інтернеті і весільних журналах. Подібні журнали, рекламні буклети та візитки весільних фотографів можна знайти в РАЦСах, весільних салонах, перукарнях. Однак якщо ви ведете пошук фотографа по оголошенню, уважно ознайомтеся з його портфоліо. Оцініть його творіння, викладені в інтернеті, а потім, при особистій зустрічі, подивіться їх і в роздрукованому вигляді.
4
Уточніть манеру роботи фотографа - спеціалізується він на «репортажної» або «постановочної» зйомці. Хтось терзає наречену і нареченого всю весілля, змушуючи усміхатися, позувати, ведучи від гостей на всілякі особливі фотосесії з во-о-он тієї берізкою і т.д. Інші ж, навпаки, ведуть зйомку, подібну репортажу, як би з боку. Ви можете і не помічати присутності такого фотографа -невідімкі, але отримаєте на виході відмінні фотографії. Кожен з цих стилів має право на існування. Подумайте, як комфортніше саме вам.
5
Якщо у вас є спеціальні побажання (будь то не знімати вас в профіль або змінити колір очей на фотографіях) - дізнайтеся заздалегідь, чи зможе фотограф їх виконати. Обов'язково уточніть у фотографа , займається він фотомонтажем. Не всі виконують обробку фотографій, оформлення їх в альбоми і книги, а також роздруківку знімків. Обговорюйте всі подробиці, включаючи оплату послуг, на березі. Жодна найменша деталь не повинна стати для вас несподіванкою.
Корисна порада
Не тягніть з укладенням домовленостей з фотографом до останнього. Шанси, що першокласний фахівець буде вільний саме в день вашого одруження, якщо ви зателефонуєте йому за добу до торжества, прагнуть до нуля. Хороших фотографів «розхапують» за 2-3 місяці.