Як завантажувати програми та ігри на iphone. Як перекинути гру на айфон.

Встановлення програм та ігор на iPhone здійснюється за допомогою медіа-комбайна iTunes. Необхідною умовою користування програмою є наявність ідентифікатора Apple - Apple ID.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер безкоштовну програму iTunes, необхідну для виконання операції синхронізації.
2
Запустіть завантажену програму і перейдіть в розділ Top Free Apps в правій частині вікна програми.
3
Виберіть будь безкоштовний додаток і натисніть на його іконку.
4
Натисніть кнопку Get App на сторінці обраної програми і підтвердіть завантаження повторним натисканням кнопки Download.
5
Натисніть кнопку «Створити новий обліковий запис» в діалоговому вікні програми і введіть необхідні дані у відповідні поля нового діалогового вікна.
6
Підтвердіть правильність заповнення форм натисканням кнопки OK і дочекайтеся отримання повідомлення з посиланням для переходу на сторінку авторизації.
7
Перейдіть по посиланню і переконайтеся на початку завантаження обраної програми.
8
Завантажте необхідні додатки і ігри на комп'ютер. Процес завантаження можна контролювати в розділі «Завантаження» лівій панелі вікна програми iTunes, а встановлені програми відображаються в розділі «Програми».
9
Підключіть свій iPhone до комп'ютера за допомогою спеціального USB-кабелю, що входить в комплект поставки, і дочекайтеся визначення мобільного пристрою в лівій панелі програми iTunes.
10
Перейдіть на вкладку «Програми» діалогового вікна мобільного пристрою і застосуєте прапорець на полі «Синхронізувати програми ».
11
Скористайтеся опцією «Все програми » для перенесення всього пакету завантажених додатків або застосуйте прапорець на полі «Вибрані програми » для визначення потрібних програм вручну.
12
Застосуйте прапорці на полях підлягають перенесенню в мобільний пристрій додатків та ігор у списку і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Застосувати».
13
Дочекайтеся завершення процесу синхронізації і від'єднайте iPhone.