Як навчитися грати в футбол. Як стати хорошим футболістом.

Футбол - найпопулярніший ігровий вид спорту в світі. Дивитися футбольні матчі і вболівати за улюблену команду люблять люди будь-якого віку, статі та соціального стану, а багато з них люблять ще й грати в футбол. Ви б теж не проти поганяти м'яч з друзями, але граєте недостатньо добре? Або, може бути, ви вирішили зайнятися футболом професійно і грати за якусь офіційну команду, але не знаєте, з чого почати? У цій статті ви знайдете кілька корисних порад щодо футбольних тренувань.
Інструкція
1
Перестаньте боятися грати. Відкиньте всі свої забобони і зрозумійте, що без тренувань грати не вийде, а якщо ви постійно будете боятися зробити щось не так, і що над вами будуть сміятися, ніякої тренування не вийде.
2
Якщо ви не впевнені, що зможете спокійно тренуватися самостійно, то запишіться в якусь секцію або школу, де вчать грати в футбол. Там всі будуть такими ж, як ви, - новачками, до того ж там є професійні тренери, які знають, як саме вам потрібно тренуватися.
3
Вмотивуйте себе. Пам'ятайте, що, скільки б ви не тренувалися, ніякого ефекту не буде, якщо цей процес не приносить вам задоволення. Задайтесь метою, постійно шукайте якісь речі, які будуть вас мотивувати. Для цього можна переглядати якісь цікаві матчі, читати про свої улюблені гравцях і т.д.
4
Будьте наполегливі. З першого тренування у вас навряд чи вийде грати на рівні світових зірок. Тренуватися і відточувати свою майстерність потрібно постійно і невтомно, тренування повинні бути систематичними, а не від разу до разу.
5
Перед кожним тренуванням проводите розминку. Пробіжіть кілька кіл навколо поля або майданчика, зробіть декілька вправ, щоб розігріти м'язи.
6
Придбайте для тренувань зручне взуття та екіпіровку. Так як ви поки не самий професійний гравець, то не прагнете купувати найдорожчі професійні кросівки і щитки для ніг. Головне, щоб ваша форма була зручною, а не дорогий.
7
Вивчайте спеціалізовану літературу і різні методики на тему футболу, щоб удосконалюватися. Дивіться в інтернеті відео-уроці, читайте поради бувалих футболістів.
8
Почніть вести здоровий спосіб життя. Повністю відмовтеся від алкоголю і сигарет - вони не сумісні з таким спортом, як футбол. Справа в тому, що, крім негативного впливу на організм, вони заглушають ваше прагнення до тренувань. І пам'ятайте: головне - завжди йти до своєї мети і не перед чим не зупинятися, і тоді у вас обов'язково все вийде. Успіхів вам!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H9BXZZ8YDZA