Як організувати секонд хенд.

Незважаючи на свою неоднозначну репутацію серед різних верств населення, магазини продукції класу «секонд-хенд» залишаються досить-таки затребуваними і знаходять стабільний попит. Тому, відкривши ще одну роздрібну точку подібного типу, можна почати отримувати стабільний дохід, не вкладаючи у справу великих коштів і не вдаючись в усі тонкощі сучасної економічної теорії.
Вам знадобиться
  • - невелике приміщення на першому поверсі з виходом на вулицю;
  • - ділові відносини з кількома оптовими постачальниками речей класу «секонд-хенд»;
  • - меблі та обладнання для магазину ( шафи, ящики, дзеркала, вішаки);
  • - змінний продавець, який працюватиме під час вашої відсутності.
Інструкція
1
Орендуйте невелике приміщення на першому чи навіть в цокольному поверсі будівлі, керуючись при виборі насамперед розміром орендної плати, так як майже всі інші проблеми, пов'язані з обладнанням магазину, вирішити можна. Гарне місце розташування для секонд хенд а - будь-який житловий мікрорайон, населений різноманітною і строкатою міської публікою. Звичайно, важливо уникнути сусідства з магазинами, подібними вашій, і вже напевно мають своїх постійних клієнтів.
2
Домовтеся про співпрацю з одним, а краще відразу з декількома оптовими постачальниками продукції секонд хенд, які є в кожному регіоні. Навчитися працювати з постачальниками для власника секонд хенд а - чи не найважливіше в його роботі. Тут мало вміти вибивати собі знижки при закупівлі особливо великих партій товару, тут треба ще вміти працювати з пропонованим товаром, відбираючи більш-менш ліквідну продукцію і отбраковивая нікуди не придатні речі. Оптовики продають мішки з уживаної одягом на вагу - в такому мішку може виявитися практично що завгодно. Завдання власника роздрібної точки - оглянути товар і вибрати всі речі, продати які з хорошою націнкою потім можна буде в своєму магазині.
3
Придбайте найпростіше, сугубо функціональне торгове обладнання - шафи, вішалки та пластикові ящики для розміщення та викладання товару на чільне місце. В секонд хенд е, як і в будь-якому іншому магазині одягу, повинна бути примірочна зі шторкою і дзеркалом. Не забудьте також придбати і зареєструвати в органі податкової інспекції касовий апарат, без якого вам продавати речі, зрозуміло, заборонено законом.
4
Намагайтеся розробити для свого магазину оптимальну схему розміщення товару, щоб покупці могли вільно в ньому орієнтуватися і підбирати товар потрібного їм типу і цінової категорії. Бажано завжди сортувати і групувати речі в певному порядку - окремо вішати куртки і верхній одяг, окремо - будь брюки, окремо - блузки, сорочки та светри. Дрібніші деталі туалету, теж постачаються як товарів секонд хенд, можна розкладати в пластикові ящики.