Як перекинути музику на iphone з itunes. Як додати музику з ай тюнс по на ай фон.

Процес перенесення інформації, збереженої на комп'ютері, включаючи аудіо-файли медіатеки, на мобільний пристрій називається синхронізацією. У випадку з iPhone для здійснення процедури синхронізації використовується додаток iTunes.
Вам знадобиться
  • - iOS 5;
  • - iTunes 10.
Інструкція
1
Відкрийте програму iTunes і розкрийте меню «Магазин» верхній панелі інструментів вікна програми для виконання операції авторизації комп'ютера.
2
Вкажіть команду «Авторизувати комп'ютер» і введіть значення свого Apple ID в діалоговому вікні.
3
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Авторизувати» і підключіть iPhone до комп'ютера за допомогою з'єднувального USB-кабелю, що входить в комплект поставки.
4
Дочекайтеся визначення мобільного пристрою в лівій панелі програми iTunes і натисніть на його значок.
5
Перейдіть на вкладку «Огляд» і застосуєте прапорець на полі «Синхронізація цього iPhone по Wi-Fi».
6
Перейдіть на вкладку «Музика» діалогового вікна пристрою і застосуєте прапорець на полі «Синхронізувати музику».
7
Виберіть опцію «Всю медіатеку» для повного перенесення всіх збережених аудіо-файлів на мобільний пристрій або застосуєте прапорець на полі «Вибрані плейлисти, артисти, альбоми та жанри» для визначення параметрів синхронізації вручну.
8
Вкажіть підлягають перенесенню на мобільний пристрій музичні файли та натисніть кнопку «Застосувати».
9
Отсоедините iPhone, але не завершити роботи додатку iTunes на комп'ютері, і підключіть мобільний пристрій до джерела живлення за допомогою спеціального кабелю, що входить в комплект поставки.
10
Переконайтеся, що додатку iTunes дозволений доступ в інтернет по протоколу Wi-Fi і розкрийте меню "Налаштування" на головній сторінці мобільного пристрою.
11
Вкажіть пункт Wi-Fi і пересуньте слайдер в положення «Включено».
12
Виберіть ту ж бездротову мережу і дочекайтеся підключення до неї. Процедура синхронізації обраних музичних композицій і інших обраних даних почнеться автоматично.
13
Пам'ятайте, що виконання операції установок синхронізації вже виконано і надалі, при підключенні до джерела живлення мобільного пристрою і одночасному знаходженні в мережі Wi-Fi додатки iTunes, процес синхронізації буде запускатися в автоматичному режимі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lX1RC-VGPCo