Як заблокувати панель управління.

Виконання операції відключення елемента «Панель управління» в операційній системі Microsoft Windows 7 може бути здійснено двома стандартними способами - із застосуванням утиліти «Редактор реєстру» або з використанням інструменту «Редактор групових політик».
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows 7 натисненням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для ініціації процедури відключення елемента « Панель управління».
2
Введіть значення gpedit.msc в полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди запуску інструменту "Редактор групових політик» натисканням кнопки OK.
3
Розкрийте вузол «Конфігурація користувача» в лівій області вікна редактора і виберіть розділ «Адміністративні шаблони».
4
Вкажіть пункт « Панель управління" та розкрийте параметр «Заборонити доступ до панелі управління» у правій частині вікна редактора подвійним кліком миші.
5
Застосуйте прапорець на полі «Включити» в діалоговому вікні політики і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
6
Завершіть роботу інструменту "Редактор локальних групових політик» для застосування обраних змін і поверніться в головне меню "Пуск" для здійснення альтернативного методу відключення елемента « Панель управління».
7
Знову перейдіть в діалог «Виконати» і введіть значення regedit у полі «Відкрити» для запуску утиліти «Редактор реєстру».
8
Підтвердіть виконання команди запуску натисненням кнопки OK і розкрийте гілку реестраHKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer.
9
Викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на порожньому просторі правій частині вікна редактора і вкажіть команду «Створити».
10
Виберіть пункт DWORD (32-біта) у випадаючому меню і введіть значення NoControlPanel в поле «Ім'я» відкрився вікна параметра.
11
Викличте контекстне меню створеного параметра кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Змінити».
12
Введіть «1» в рядок «Значення» нового діалогового вікна параметра і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
13
Завершіть роботу утиліти «Редактор реєстру» і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.