Як позбавити взуття від запаху поту.

Неприємний запах поту, витікаючий від взуття - серйозна проблема. В цьому випадку людина стає невпевненим в собі, часом йому навіть соромно роззутися в гостях, так як запах поту різко б'є в ніс. Причин тому може бути ціла безліч: від неякісного взуття і до грибкових захворювань. Так як же позбавити взуття від запаху поту?
Вам знадобиться
 • - перекис водню,
 • - харчова сода,
 • - тальк,
 • - кедрові і ялівцеві стружки.
Інструкція
1
Звичайно, слід дотримуватися особистої гігієни. Мийте ноги не рідше двох разів на день (краще частіше) з господарським милом. Витирайте насухо ступні і область між пальцями. Якщо ноги часто потіють, рекомендується носити виключно бавовняні шкарпетки (слід міняти два рази на день), які дають дихати шкірі. Користуйтеся спеціальним тальком або звичайною дитячою присипкою. Влітку носите відкриту взуття, на зиму вибирайте черевики з натуральних шкіри та хутра.
2
Бажано мати в своєму арсеналі кілька пар взуття, щоб її можна було регулярно міняти. Якщо одна пара стала вологою (неважливо, від поту або промокла під дощем), поставте її сушитися і надіньте іншу, так як вологість, найкращий «другом» грибкових інфекцій. Якщо ж неприємний запах вже присутній у вашій взуття, тоді вам буде потрібно перекис водню, якою рекомендується ретельно протерти внутрішню частину черевик або чобіт.
3
Якщо взуття можна прати - робіть це не рідше одного разу на місяць і зберігайте в добре провітрюваному місці, але, ні в якому разі не в темному сирому шафі, де мікроби швидко розмножуються. Знімаючи щоразу взуття, вкладайте всередину мішечки, наповнені ялівцевими або кедровими стружками.
4
Якщо устілки в взуття не приклеєні, обов'язково виймайте їх і просушуйте після кожної шкарпетки. Періодично стирайте їх з додаванням миючих засобів. Придбайте нові устілки, поглинаючі запахи. Запам'ятайте: рекомендується міняти устілки не рідше ніж один раз на три місяці.
5
Щоб позбавити взуття від запаху поту , слід насипати всередину звичайну харчову соду і залишити на ніч, за цей час вона вбере в себе всі неприємні запахи. Вранці слід витрусити соду у відро для сміття. Головне при цьому пам'ятати, що видалити запах поту практично неможливо, якщо не дотримуватися при цьому правил особистої гігієни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w_j8zkyTP_U
На жаль, багатьом людям доводиться стикатися з проблемою появи запаху поту у взутті. Особливо прикро буває виявити такий «сюрприз» у практично нової, недавно придбаного взуття. Як же позбавити взуття від поту?
Вам знадобиться
 • - чай;
 • - кора дуба;
 • - сіль;
 • - марганцівка;
 • - нашатирний спирт;
 • - харчова сода;
 • - перекис водню;
 • - дезодорант для взуття;
 • - ароматичні устілки;
Інструкція
1
Основною причиною появи неприємного запаху у взутті є підвищена пітливість. Причому, сам піт не має запаху - його складові це вода і сіль. Причиною виникнення «аромату» є активне розмноження бактерій. Такому розмноженню сприяє закрита, зроблена з синтетичних матеріалів, взуття. Шкірозамінники, штучне хутро, фарби та клеї низької якості створюють сприятливу обстановку для життєдіяльності мікроорганізмів. Для того щоб нова взуття не почала «пахнути» через кілька днів, при покупці рекомендується віддавати перевагу натуральним матеріалам.В теплу пору року намагайтеся носити відкрите взуття. В зимовий період, приходячи на роботу, рекомендується переобуваться.По можливості, не носіть одну пару взуття два дні поспіль.
2
Позбавити взуття від поту , що не запобігши розмноження бактерій на шкірі ніг, неможливо. Тому необхідно дотримуватися простих правил особистої гігіени.Ежедневно, а при необхідності і кілька разів на день, мийте ноги з милом. При підвищеній пітливості рекомендується застосовувати сольові ванни. Для цього приготуйте розчин з розрахунку: одна чашка крупної солі на два літри води. Потримайте ноги в соляній ванні протягом декількох хвилин, а потім витріть насухо рушником, не змиваючи раствор.Также впорається з проблемою допоможуть ванночки із слабким розчином марганцівки, відварами дубової кори, шавлії, плодів шипшини або польового хвоща.Подберіте дезодоруючий порошок, пудру або тальк . Переконайтеся в тому, що до складу засобу входить гексагідрат хлориду алюмінію. Обробляйте пальці ніг після кожного митья.Старайтесь вибирати шкарпетки або колготки, зроблені з натуральних тканин. Ніколи не носіть одну пару більше одного дня.
3
Скористайтеся спеціальним дезодорантом для взуття - застосовуйте його двічі в день. Придбайте спеціальні ароматичні устілки. Регулярно міняйте їх.
4
Для видалення вже з'явився неприємного запаху з взуття можна застосувати «народні» методи. Візьміть чайний лист або кору дуба. Кору дуба необхідно попередньо подрібнити. Загорніть в ганчірку і помістіть в взуття, залишивши там на ніч. Протріть взуття зсередини нашатирним спиртом, перекисом водню або слабким розчином марганцовкі.Засипьте харчову соду в туфлі і залиште на 12-15 годин.