Як зробити знімок сайту.

Коли користувач хоче поділитися будь-якою інформацією, що знаходиться в мережі інтернет, з іншими користувачами, він може дати посилання на потрібний ресурс. Але в деяких випадках буває необхідно зробити знімок сайту.
Інструкція
1
«Сфотографувати» сторінку сайту можна кількома способами. Завантажте з мережі інтернет або встановіть з диска спеціальний додаток для захоплення зображення. Програми даного типу дозволяють перезняти зображення з екрану монітора і зберегти його в файл. При цьому не грає ролі, що саме ви хочете сфотографувати - сайт, робочий стіл з його елементами або момент в комп'ютерній грі. Єдине обмеження можливо при роботі з відео.
2
Після установки програми для захоплення зображення (наприклад, Quick Screen Capture) запустіть її і увійдіть в налаштування. Вкажіть, в якому форматі і в яку директорію слід зберігати файли. Налаштуйте «гарячі клавіші» - клавіші, за допомогою яких ви будете робити знімки екрану (або просто дізнайтеся, яка клавіша призначена для цього за замовчуванням).
3
Запустіть браузер, відкрийте потрібний вам сайт і натисніть потрібну клавішу. Якщо ви встановили в настройках звукове сповіщення, в момент захоплення зображення ви почуєте підтверджує операцію звук. Щоб вибрати масштаб сторінки, яка потрапить в кадр, скористайтеся меню браузера. У розділі «Вид» виберіть пункт «Масштаб» та підпункт «Зменшити» або «Збільшити». Також можна скористатися клавішами Ctrl і [+] або [-]. Для повернення до звичайного масштабу натисніть сполучення клавіш Ctrl і [0].
4
Якщо ви не хочете встановлювати ніяких додатків, скористайтеся стандартним способом. Зайдіть на потрібний сайт, відрегулюйте масштаб відображення сторінки і натисніть на клавішу PrintScreen. Знімок сайту буде скопійований в буфер обміну. Запустіть будь-який графічний редактор (Adobe Photoshop, Corel Draw, підійде навіть стандартний Paint з пакета Windows). Створіть новий документ.
5
Зазвичай графічні редактори пропонують створити новий малюнок за розміром зображення, що міститься в буфері обміну. Якщо цього не сталося, задайте потрібні розміри самостійно. Якщо ви не знаєте, який розмір зображення вибрати, відкрийте компонент «Екран» (меню «Пуск», «Панель управління», категорія «Оформлення і теми», значок «Екран») і перейдіть у вікні на вкладку «Параметри». Подивіться, яке значення стоїть у групі «Дозвіл екрану» - це і буде потрібний вам розмір.
6
Вставте з буфера обміну розташоване там зображення (меню «Правка», команда «Вставити» або клавіші Ctrl і V). За необхідності відредагуйте зображення (відрегулюйте яскравість, контрастність, обріжте непотрібні елементи, об'єднайте шари) і збережіть його у форматі малюнка.