Як залити ios.

Процес завантаження і установки мобільної операційної системи Apple iOS (iPhone OS - раніше) гранично простий і максимально автоматизований. Щоб залити iOS на девайс Apple - iPhone, iPod Touch або iPad, знадобиться файл прошивки, програма iTunes, USB-кабель і сам пристрій.
Інструкція
1
Завантажити iTunes можна з офіційного сайту компанії Apple: http://www.apple.com/ru/itunes/.Нажміте кнопку «Завантажити безкоштовно» і після перезавантаження сторінки кнопку «Завантажити». Після завантаження iTunes інсталюйте його на ваш комп'ютер як будь-яку іншу програму під Windows або Mac.
2
Після цього скачайте необхідну прошивку iOS. На даний момент існують 5 поколінь прошивок, проте 1, 2 і 3 (2007-2009 роки) покоління більше не підтримуються, а 4 покоління (2010 рік) підтримується виробниками ПО, але не оновлюється. 5 покоління iOS (2011 рік) є найбільш високопродуктивним і функциональными.Дистрибутив операційної системи iOS являє собою стислий файл у форматі IPSW. Список посилань на офіційні прошивки для всіх девайсів Apple можна знайти на форумі: http://www.apple-iphone.ru/forum/viewtopic.php? F = 10 & t = 5135
3
Після того як ви завантажили IPSW-дистрибутив для свого пристрою, запустіть iTunes і підключіть пристрій до комп'ютера через USB-кабель. Попередньо зарядите батарею девайса мінімум до 70%. Як тільки пристрій буде розпізнано програмою iTunes, виберіть його в лівому стовпчику утиліти і в блоці «Версія» головного вікна програми знайдіть кнопку «Оновити». Затисніть на клавіатурі клавішу Shift і клацніть лівою кнопкою миші по кнопці "Оновити". У вікні провідника виберіть IPSW-прошивку, до якої необхідно оновитися, клацнувши по ній дважди.Сразу ж почнеться оновлення мобільної iOS на вашому iPad або iPhone. Чи не відключайте кабель від пристрою і не закривайте iTunes до закінчення оновлення операційної системи. Як тільки нова iOS буде залита в пам'ять пристрою, iTunes повідомить про успішне завершення оновлення ПЗ.
Зверніть увагу
даунгрейда прошивки, тобто установка старої прошивки на нову (пониження версії iOS), можливо тільки за допомогою спеціальних сторонніх програм, а також процедури джейлбрейка.