Як записувати якісний звук.

Якщо ви хочете записати на комп'ютер звук у високій якості, то обійтися звичайною конфігурацією не вийде. Вам знадобиться додаткова апаратура, використовуючи яку, ви зможете домогтися дійсно високої якості звучання.
Інструкція
1
Встановіть спеціальну програму для того, щоб записувати якісний звук . Останнім часом добре себе зарекомендували такі програми, як Nuendo і Sonar. Зі старих, перевірених часом можна використовувати Adobe Audition 1.5, але у цієї програми значно менше можливостей, ніж у перерахованих вище. Перевірте сумісність програми з операційною системою. Якщо вона працює коректно без конфліктів з іншими додатками, перейдіть до наступного кроку.
2
Підключіть до вашого персонального комп'ютера хорошу звук овую карту, призначену для звук озапісі. Врахуйте, що без цього елемента, у вас не вийде записати якісний звук . Ви можете придбати, як вбудовану звук овую карту, яка встановлюється в корпус системного блоку, або зовнішній звук овой інтерфейс, що було б набагато краще, тому що його можна також використовувати і як регулятор потужності вхідного сигналу (якщо в конструкції передбачені відповідні потенціометри).
3
Встановіть всі необхідні драйвера, перезапустіть комп'ютер. Зайдіть в програму звук озапісі. В якості звук озапісивающего і відтворюючого пристрою вкажіть нову звук овую карту.
4
Підключіть до звук овой карті мікшерний пульт, щоб зробити якісний запис. По-перше, він служитиме еквалайзером. Ви зможете скоригувати частоти вхідного сигналу, за рахунок чого значно покращиться його якість. По-друге, якщо ви для запису будете використовувати декілька мікрофонів, без мікшерного пульта вам просто не обійтися.
5
Звукоізолюючий приміщення, перш, ніж почати запис. Це потрібно насамперед для того, щоб позбутися від сторонніх шумів і шумів, які неодмінно уловить мікрофон. Тканина відмінно поглинає звук . Якщо ви записуєте звук в домашніх умовах, накрийте щільною тканиною всі предмети, здатні відображати звук .
Запис якісного звуку на комп'ютері із звичайною конфігурацією не вийде. Придбайте додаткове обладнання, якщо хочете, щоб якість звуку було хоча б максимально наближене до бажаного.
Вам знадобиться
  • - мікрофон;
  • - звукова карта;
  • - мікшерний пульт;
  • - диктофон;
  • - програма для запису звуку .
Інструкція
1
Якщо у вас на комп'ютері встановлена операційна система Windows, скористайтеся для запису звуку наступними програмами: Cubase, Frooty Loops, Ableton або будь-якими іншими, які вам здадуться зручними у використанні. Обов'язково ознайомтеся з таким моментом, як сумісність з вашою операційною системою, оскільки для Windows Seven програми можуть вже не підходити.
2
Також якщо ви хочете записати якісний звук на вашому комп'ютері, вам може знадобитися професійна звукова карта. Якщо у вас вбудований або звичайний аудиоадаптер, запис, швидше за все, буде мати безліч недоліків, незважаючи на встановлене програмне забезпечення. Якщо вам потрібно зорієнтуватися у виборі звукової карти, скористайтеся наступною інформацією: http://www.stereohead.ru/index.php?name=Pages&op=cat&id=10.
3
Переконайтеся, що в кімнаті, в якій ви будете записувати звук, звукопоглинання. Не повинно бути ніяких сторонніх звуків, тому використовуйте якомога більш безшумне обладнання. Використовуйте в записи різні шумоподавляющіе фільтри, які можна знайти в інтернеті.
4
Не чекайте відмінних результатів від запису звуку без використання спеціального мікшера - у кожному разі файл вийде середньої якості навіть при дотриманні умови повної відсутності сторонніх звуків. Для запису крім звукової карти вам ще знадобиться хороший мікрофон. Зверніть увагу, що без використання мікшерного пульта запис звуку не вийде чіткою, оскільки звукова карта не в змозі настільки посилити сигнал, одержуваний з мікрофона.
5
Якщо є можливість, придбайте мікшерний пульт і зробіть запис з його допомогою. Також для запису звуків в хорошій якості ви можете скористатися диктофонами з хорошою звукочувствітельностью.
Зверніть увагу
Будьте уважні при виборі обладнання, найкраще перед придбанням почитайте відгуки інших користувачів.
Корисна порада
Якщо звукозапис вам знадобиться тільки один раз, скористайтеся орендою обладнання або придбайте певні години студійного часу.