Як запустити програму в віконному режимі. Як перевести додаток у віконний режим.

Багато програм здатні працювати в декількох режимах: повноекранному і віконному. Щоб працювати одночасно з декількома додатками, найкраще запускати їх у віконному режимі, щоб прискорити перехід від одного до іншого.
Інструкція
1
Відкрийте програму і подивіться у верхній правий кут екрану. Там ви побачите три кнопки. Якщо ви натиснете крайню праву кнопку, на якій намальований хрестик, програма закриється. Якщо натиснути на крайню зліва, на якій зображена рисочка (нижнє підкреслення), то ви повернете програму.
2
Щоб запустити програму у віконному режимі , натисніть на кнопку, що знаходиться посередині. На ній зображені два прямокутника (один трохи позаду іншого). Програма з режиму на весь екран перейде у віконний режим. Потім, щоб скорегувати розміри вікна, наведіть курсор миші на якийсь з його кутів, затисніть і потягніть в ту чи іншу сторону. Цей спосіб перевести програму у віконний режим підходить для всіх типів додатків.
3
Використовуйте різні поєднання клавіш, щоб запускати програму у віконному режимі . Це може бути Alt + Tab, Ctrl + Enter, Atlt + Shift та інші. Все залежить від установок програми. Відкрийте настройки використовуваної програми, перегляньте встановлені поєднання гарячих клавіш.
4
Якщо встановлене поєднання вас не влаштовує, ви можете замінити його на інше. Головне, щоб на цьому ж поєднанні не було зафіксовано ще якусь дію. У разі необхідності перетасуйте поєднання таким чином, щоб вони не збігалися.
5
Підкоригує налаштування програми, щоб вона запускалася у віконному режимі . Для цього запустіть додаток, що хочете підкоригувати, перейдіть в його налаштування і знайдіть параметри запуску.
6
Якщо там стоїть галочка навпроти пункту «Запускати на весь екран» (Opening in fullscreen mode), зніміть її і підтвердіть зміни. Або встановіть галочку напроти пункту «Запускати у віконному режимі » (Opening in screen mode). Підтвердіть зміни і перезапустіть програму, щоб переконатися, що налаштування вступили в силу.