Як витягти дані з жорсткого диска.

У цій непередбачуваною життя може статися що завгодно. Наприклад, дані, що зберігаються на вашому жорсткому диску, що знаходяться в повній безпеці, раптом випадково кимось видаляються. Думаєте, варто піднімати паніку? Ні. Ці дані можна відновити.
Інструкція
1
Скачайте з інтернету і встановіть на ваш персональний комп'ютер програму Zero Assumption Recovery, щоб витягти дані з жорсткого диска . Ця програма має широкий спектр можливостей, за допомогою яких в разі необхідності ви зможете відновити загублені дані не тільки з жорсткого диска , але і з практично будь-якого іншого носія інформації. Можете використовувати будь-яку іншу програму схожого характеру. Вони діють приблизно однаково.
2
Огляньте поверхню жорсткого диска . Важливо, щоб він був цілим. Підключіть його за допомогою додаткового шлейфа і шнура живлення до комп'ютера. Якщо вінчестер визначається в Біосе, ймовірність відновити дані дуже велика. (Ці дії необхідні при роботі з переносним жорстким диском. Для відновлення файлів з основного робочого жорсткого диска персонального комп'ютера перераховані вище дії не потрібні).
3
Дочекайтеся, поки комп'ютер завантажиться. Запустіть програму. Натисніть кнопку Proceed, щоб продовжити роботу. Виберіть пункт «Відновити дані з жорсткого диска ». Потім знову натисніть кнопку Proceed.
4
Перегляньте список виявлених пристроїв. Виберіть цікавий для вас жорсткий диск. Натисніть кнопку пошук. Дочекайтеся, поки пошук закінчиться. У вікні будуть відображені всі знайдені файли. Відзначте ті, які ви хочете відновити. Натисніть кнопку Proceed. З'явиться меню.
5
Вкажіть директорію, в яку ви хочете відновити видалені файли. Ні в якому разі не відновлюйте їх в ту ж директорію, де вони перебували до видалення, оскільки можете втратити їх назавжди. Врахуйте, що в демо-версії програми вам буде доступно відновити всього лише чотири файли за одні раз. Якщо хочете уникнути зайвої метушні, активуйте програму на офіційному сайті розробника.