Як розшифрувати логи.

Список - це спеціальні системні файли, в які програма виконує запис певних подій. Найчастіше вони є в незашифрованому вигляді і відкриваються за допомогою стандартних інструментів.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - програма «Блокнот».
Інструкція
1
Знайдіть лог-файл програми, який ви хочете розшифрувати. Зазвичай вони знаходяться в директорії програми в Program Files, Application Data і навіть в документах користувача. Якщо у вас не включено відображення прихованих елементів, налаштуйте їх видимість в меню «Властивості папки» на вкладці «Вид».
2
Зніміть позначку галочкою з пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» і застосуйте зміни. У разі, якщо ви не можете знайти лог-файл, цілком можливо, що він прихований в системі, для цього в тому ж меню властивостей папок зміните відповідний параметр в кінці списку на вкладці «Вид».
3
Коли ви знайдете файл з розширенням .log, не поспішайте його відкривати, спочатку подивіться його розмір. Якщо він не перевищує одного мегабайта, відкрийте його за допомогою текстового редактора «Блокнот».
4
Якщо ж його розмір максимально наближений до одиниці або навіть перевищує 1 Мб, скористайтеся програмою Word Pad, Open Office Word або Microsoft Word. Найчастіше лог-файли містять в собі звичайний незашифрований текст, який може мати різні дати, історію повідомлень або статусів, системні записи про стани програми та їх змінах і так далі.
5
Якщо ж ваш лог-файл все ж містить в собі зашифровану інформацію. Скористайтеся стороннім програмним забезпеченням. Також для деяких програм окремо є спеціально призначені для дешифрування логів утиліти, виконайте їх пошук в інтернеті на тематичних сайтах.
6
При відкритті лог-файлів іноді можна використовувати інше кодування, наприклад, відкрити через MS Office Word, вибрати альтернативний запропонованому варіант, і так кілька разів до тих пір, поки не добереться оптимальний. Заздалегідь дізнавайтеся кодування логів в обговореннях програми на спеціальних сайтах і форумах.
Корисна порада
Попередньо читайте про розшифровку логів в обговореннях даної теми на спеціальних сайтах.