Як відновити номер мобільного телефону.

Крадіжка або втрата мобільного телефону - це досить неприємна подія для кожного з нас. Причому найчастіше більш цінним є не сам телефон, а карта пам'яті із збереженими в ній номерами і номер, відомий всім вашим близьким, знайомим і родичам. Більшість операторів мобільного зв'язку допоможуть вам відновити номер.
Інструкція
1
Зверніться в найближчий сервісний центр вашого оператора мобільного зв'язку, щоб заблокувати номер після втрати або крадіжки телефону . Або зателефонуйте в службу підтримки з міського телефону . Потім уточніть у оператора порядок відновлення номера та перелік необхідних документів, які необхідно надати для цієї процедури.
2
Врахуйте, що порядок відновлення мобільного номера буде залежати від типу вашого договору. Якщо ви розмовляєте на умовах передоплати, тоді процедура займе більше часу. Якщо ви контрактний абонент, то, швидше за все, вам буде достатньо написати заяву. І в цьому випадку підлягає відновленню ваш баланс, тобто сума грошей на рахунку.
3
Візьміть свій паспорт, потім вам необхідно дізнатися адресу найближчого із сервісних центрів вашого оператора мобільного зв'язку, отримати цю інформацію можна на його офіційному сайті. Чим швидше ви це зробите, тим менша ймовірність, що з вашим номер щось встигнуть зробити. Зверніться до працівника сервісного центру з проханням відновлення номера телефону .
4
Заповніть спеціальний бланк або напишіть заяву. Потім повідомте свої особисті дані і вкажіть причину запиту нової карти, а також відновлення номера (крадіжка або втрата). Якщо всі дані вказані вірно, вам буде видана нова карта. Також вам потрібно буде оплатити цю послугу, сума в даному випадку буде залежати вже від тарифів конкретного оператора мобільного зв'язку.
5
Врахуйте, що всі вищеописані дії будуть актуальні для номерів, придбаних у офіційних представників операторів при наявності необхідної документації, а не на вулиці у розповсюджувачів. Після того, як вам вдалося відновити свій номер, будьте обережні і уважні і не допускайте надалі подібних ситуацій.
6
Підключіть телефон до ПК за допомогою Bluetooth, поновіть список сервісів і знайдіть Bluetooth File Transfer Service, клацніть по іконці, буде відкрито вікно провідника. Далі відкрийте потрібну папку в телефоні або на флешці, за допомогою перетягування з папки на комп'ютері скиньте в неї потрібні файли. Потім встановіть гру за допомогою диспетчера файлів на телефоні.
Напевно у багатьох виникали неприємні випадки, пов'язані з втратою мобільного телефону або sim-карти. Втрата sim-карти сьогодні не є такою вже великою проблемою, при бажанні її можна досить швидко відновити. Процедура відновлення для кожного оператора стільникового зв'язку різна, проте ваші дії при втраті завжди однакові. Як же відновити ваш номер телефону?
Вам знадобиться
  • - паспорт.
Інструкція
1
Відразу після виявлення втрати телефону або sim-карти зателефонуйте в call-центр вашого мобільного оператора, заблокуйте ваш номер . В якості ідентифікації вас будьте готові назвати ПІБ і паспортні дані людини, на яку був зареєстрований номер .
2
Відвідайте найближчий центр обслуговування вашого оператора стільникового зв'язку. Обов'язково візьміть з собою паспорт, він знадобиться для того, щоб ідентифікувати вас, як абонента стільникового оператора.
3
Оформіть заявку на відновлення номер а мобільного. Після цього, співробітник центру обслуговування абонентів перевірить, чи числиться на вас дана sim-карта. Відновлення номер а мобільного - платна процедура. Коштує вона не дорого, але без оплати ви не зможете отримати старий номер , а доведеться купувати новий стартовий пакет.
4
Дочекайтеся повного оформлення заявки та терміну відновлення вашої sim-карти. У кожного оператора стільникового зв'язку свої умови щодо термінів відновлення номер а телефону, тому вся процедура може зайняти як кілька хвилин, так і кілька днів.
Зверніть увагу
Не давайте стороннім свої паспортні дані та інформацію про поповнення рахунку, інакше вони можуть отримати можливість керувати вашої sim-картою без вашого відома. Для відновлення номера мобільного звертайтеся не в мобільні центри, а саме в центр обслуговування абонентів, це допоможе убезпечити вас і зменшити час отримання відновленого номера.
Корисна порада
Якщо ви хочете відновити не тільки номер, а й цінну інформацію та адресну книгу, яка була записана на sim-карту, то деякі оператори пропонують додаткову послугу з синхронізації номерів та інформації на сервері стільникового оператора. На всякий випадок уточните ім'я та прізвище співробітника оператора стільникового зв'язку, який брав заяву. Це може стати в нагоді, якщо оператор не відновить номер мобільного під час.