Як відкрити свій магазин весільних суконь.

Розмах індустрії весільних послуг в містах-мегаполісах досяг дуже великих масштабів - підприємців приваблює головним чином те, що багато хто вважає недоречним економити на підготовці до весілля і готові платити на цьому етапі стільки, скільки буде потрібно. Однак і конкуренція у всіх сферах «передвесільних» послуг існує значна, стосується це і продажу весільних шат.
Вам знадобиться
  • - торговий зал площею 40-50 квадратних метрів;
  • - примірочна, манекени і вішала для суконь;
  • - один-два продавця-консультанта;
  • - кравчиня високої кваліфікації;
  • - всі доступні засоби реклами.
Інструкція
1
Підберіть приміщення для магазина-салону , який ви збираєтеся відкрити, відразу тримаючи в розумі, що його оренда стане для вас серед щомісячних витрат однієї з найбільш витратних статей. Звичайно, хороша ідея відкрити магазин з продажу весільних суконь поблизу від міського палацу одружень, однак там всі місця вже майже напевно зайняті. Весільному салону немає чого розташовуватися на занадто людних і жвавих вулицях - в «весільному справі» реклама має набагато більше значення, ніж постійний приплив випадкових відвідувачів. Тому розташуватися можна і в більш «бюджетному» місці, орендувавши близько 50 квадратних метрів повноцінної торгової площі.
2
Вирішіть, який набір послуг, супутніх продажу весільних шат, ви будете надавати своїм відвідувачам. По-перше, не варто обмежуватися продажем і прокатом готових суконь - якщо наречена не зможе підібрати собі наряд з їх числа, ви можете використовувати такий свій козир, як штатна кравчиня, тут же знімає мірки і вислуховувати всі побажання клієнтки. Виставляти на продаж виключно весільні сукні теж не завжди має сенс - можна урізноманітнити асортимент сукнями просто вечірніми. Шукати додаткові джерела заробітку власнику магазину весільних суконь необхідно, так як весільна індустрія сильно схильна до впливу сезонності - холодну пору року або високосний рік може просто розорити вас, якщо ви заздалегідь не продумані способи виживання в ці нелегкі для підприємств свого профілю часи.
3
Запросіть на роботу в свій магазин двох продавців-консультантів з досвідом роботи і незмінно позитивним настроєм, так необхідним для створення напівсвятковий атмосфери весільного салону. Перекваліфікуватися в продавця весільних суконь може, в принципі, будь-який продавець з досвідом роботи в магазині одягу більш-менш високого рівня. Складніше буде знайти майстерно виконує свою роботу кравчиню, але після тривалих пошуків кілька кандидатур на це місце у вас все-таки повинно виявитися.
4
Знайдіть спосіб залучити відвідувачів в свій магазин і відбити клієнтів у численних конкурентів. Способів зробити це досить багато - починаючи від блискучої репутації вашої кравчині і закінчуючи, наприклад, такими бонусами як весільної торт на додаток до купленого або замовленому у вас платтю. Зробити упор на свої конкурентні переваги потрібно у всіх видах реклами - друкованих листівках і оголошеннях в друкованих ЗМІ, на власному сайті-візитці, на штендери і вивісках.