Як вибрати душовий куточок. правильно встановити душовий куточок.

Що може бути краще освіжаючого душа, що заряджає енергією з ранку і відновлює сили після важкого робочого дня? Але для того щоб водні процедури були максимально комфортними, потрібно правильно вибрати душовий куточок.
Вам знадобиться
  • - рулетка.
Інструкція
1
Визначте розміри майбутньої душовою кабіни. Для цього за допомогою рулетки виміряти місце, залишене у ванній кімнаті під душовою куточок. Особливу увагу приділіть цьому аспекту в тому випадку, якщо у вас маленька ванна кімната: тут помилки неприпустимі, інакше душовою куточок (якщо купити за розмірами більше покладеного) просто не поміститься в приміщенні.
2
Природно, якщо ванна кімната у вас велика, то категоричність при виборі розмірів душового куточка недоречна: в цьому випадку більше значення грати будуть інші критерії вибору душового боксу.
3
При виборі розміру душового куточка не забувайте, що існує такий важливий показник як мінімальний простір навколо душового боксу, умивальника та інших предметів інтер'єру ванної кімнати. З цієї точки зору, важливим оцінним критерієм є можливість нормально підійти до душового боксу і безперешкодно відкрити його дверцята.
4
З метою економії простору можете вибрати душовою куточок з пересувними або складаються дверцятами.
5
Зверніть увагу на герметичність представлених вашій увазі душових боксів. Враховуючи цей критерій оцінки, доцільно вибрати душовою куточок від виробника, який надає багаторічну гарантію на свій товар.
6
При виборі душового куточка важливі і ваші фінансові можливості. Приміром, чи можете ви собі дозволити купити довговічний скляний душовою бокс або зупиніться на пластиковому душовому куточку, який вже через декілька років щоденного користування втратить свій колишній вигляд (наприклад, низькоякісний пластик від зіткнення з гарячою водою помутніє) .
Зверніть увагу
Пам'ятайте: ніхто не має права примусити вас прибрести той чи інший душовою бокс. Вибір тільки за вами!
Корисна порада
Душові куточки бувають різних кольорів, тому вибрати гідний аксесуар для вашої ванної кімнати, який би гармоніював з її інтер'єром, буде нескладно.