Як закачати гру для телефону Sony Ericsson. Як встановити ігри на телефон соні Еріксон.

Мобільні телефони давно перестали бути просто зручним засобом зв'язку. Зараз вони володіють цілим набором різних функцій, наприклад, музичний плеєр, фотоапарат, доступ в інтернет, підтримка ігор та електронної пошти.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - телефон;
  • - кабель;
  • - Bluetooth-адаптер.
Інструкція
1
Виконайте копіювання гри в телефон за допомогою програми MyPhoneExplorer. Підключіть телефон до комп'ютера в режимі телефону , запустіть програму. Натисніть меню «Файл», виберіть команду «Підключити». Або натисніть кнопку «Пошук пристрої» в налаштуваннях програми.
2
Перейдіть у вкладку «Файли», у верхній частині вікна натисніть на кнопку, на якій зображена чашечка кава зі стрілочкою, потім виберіть файл гри в форматі jar і дочекайтеся завершення завантаження гри в телефон. Установка гри в телефон завершена.
3
Зайдіть у вкладку «Файли», виберіть опцію «Пам'ять телефону », потім перейдіть в папку «Інше». У верхній частині вікна клацніть по великій зеленій стрілці. Виберіть додаток з комп'ютера в форматі jar. Дочекайтеся, поки файл завантажиться.
4
Після цього в меню телефону перейдіть в «Диспетчер файлів», щоб встановити гру в телефон Sony Ericsson, виберіть файл з грою і натисніть «Встановити». Після цього задайте місце гри (папка «Додатки» або «Ігри»).
5
Скористайтеся бездротовим інтерфейсом Bluetooth для копіювання гри на телефон. Для цього підключіть телефон до комп'ютера за його допомогою, поновіть на ПК список сервісів. Вгорі екрана будуть висвітлені іконки.
6
Знайдіть опцію Bluetooth object push service, клацніть по ній правою кнопкою миші, виберіть пункт Send objects. У діалоговому вікні вкажіть файл з грою в форматі jar. Додаток буде завантажено в телефон і автоматично встановлено.
7
Підключіть телефон до ПК за допомогою Bluetooth, поновіть список сервісів і знайдіть Bluetooth File Transfer Service, клацніть по іконці, буде відкрито вікно провідника. Далі відкрийте потрібну папку в телефоні або на флешці, за допомогою перетягування з папки на комп'ютері скиньте в неї потрібні файли. Потім встановіть гру на диспетчера файлів на телефоні.