Як навісити двері на шафу-купе. Як правильно навісити двері в шафу купе.

В даний час шафа-купе зайняв свою почесну лідируючу позицію серед безлічі інших меблевих приладдя, використовуваних в побуті. Багато домашні майстри виготовляють шафи-купе власноруч і це виправдане рішення, адже змайструвати такі меблі нескладно. Головне - зуміти правильно навісити двері.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - олівець;
  • - напрямні;
  • - перфоратор;
  • - рівень;
  • - саморізи;
  • - шуруповерт;
  • - ножівка по металу;
  • - дверне полотно.
Інструкція
1
До монтажу дверей шкафа- купе приступайте лише тоді, коли коробка і внутрішнє наповнення цієї шафи вже повністю зібрані. Насамперед якомога точніше виміряйте ширину верхнього прорізу шкафа- купе і скоректуйте отриманий результат, віднявши від цього показника 2 міліметри.
2
Потім перенесіть цю величину на верхню напрямну і обріжте цей елемент конструкції під прямим кутом. Пам'ятайте: пиляти верхню напрямну слід з задньої сторони (цим ви зведете до мінімуму можливість пошкодження лицьового боку елемента конструкції).
3
На верхньому профілі через кожні 30-50 сантиметрів зробіть позначки і просвердлите отвори (у цих місцях будуть кріпитися саморізи). Через те, що потрібно просвердлити наскрізний отвір (і з задньою, і з передньої частини верхньої направляючої), до виконання цієї операції поставтеся з усією відповідальністю: тут шлюб і помилки не припустимі.
4
Притуліть верхній профіль до шафи і переконайтеся в тому, що отвори просвердлені правильно. Якщо при розмітці і свердлінні вами не була допущена помилка, то від кожної стінки верхню напрямну буде відокремлювати лише міліметрове відстань. Переконавшись у тому, що все виконано правильно, прикріпіть верхній профіль до шкафу- купе на саморізи.
5
Виміряйте відстань дверного отвору шкафа- купе в нижній частині і відніміть від отриманої величини 1 міліметр. Потім перенесіть цю величину на нижній профіль і обріжте цю направляючу під прямим кутом.
6
Прикладіть нижній профіль на його законне місце, але поки не закріплюйте його.
7
Виконайте монтаж дверей шкафа- купе, встановивши спочатку верхні коліщатка у верхню напрямну, а потім нижні - в нижній профіль. Потім за допомогою регулювальних гвинтів відрегулюйте двері і закріпіть нижню напрямну.
Зверніть увагу
Перш ніж кріпити нижню панель, максимально вирівняйте горизонтальні і вертикальні поверхні.
Корисна порада
Забезпечити додаткове прилягання дверного полотна можна, використовуючи стопори. Ці позиціонери встановлюють так, щоб в закритому положенні двері шафи-купе щільно примикали до стіни.