Як визначити шрифт тексту.

Найчастіше, переглядаючи зображення в інтернеті, веб-серфер стикається з оригінальними підписами до них. Ще оригинальней часом здається шрифт, за допомогою якого це було зроблено. Підібрати потрібний шрифт стало можливим при допомозі інтернет-сервісу WhatTheFont.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до мережі Інтернет.
Інструкція
1
Інтернетізобілует великою кількістю різноманітних корисних сервісів, один з яких WhatTheFont. З його допомогою ви дізнаєтеся назву шуканого шрифт а в кілька кліків. За своєю суттю цей сервіс унікальний і існує не перший рік, що говорить про постійний розвиток сервісу. Тепер вам не потрібно сидіти годинами перед екраном вашого монітора, переглядаючи купу сторінок зі шрифт ами.
2
З виконанням пошуку шрифт а і його визначення на сторінці сервісу розбереться навіть школяр, який хоч трохи працював з комп'ютером. Вам необхідно зробити скріншот з зображення, на якому є зразок шуканого шрифт а. Для цього слід скористатися клавішею PrintScreen, яка, як правило, знаходиться серед блоку навігаційних клавіш (трохи вище кнопок зі стрілками). Зверніть увагу, що на ноутбуках і нетбуках розташування цієї клавіші інше.
3
Відкрийте будь-який графічний редактор і вставте зображення з буфера обміну. В якості найпростішого редактора можливо використовувати MS Paint, який запускається з меню «Пуск» і розділу «Стандартних програм». У відкритому вікні редактора натисніть клавіші Ctrl + V, щоб вставити продукт буфера обміну. Збережіть зображення в будь-якій папці, наприклад, на робочому столі - для швидкого доступу.
4
Якщо ви знаєте точну адресу зображення, виготовленням скріншотів займатися не варто. Щоб його дізнатися і скопіювати, необхідно натиснути праву кнопку миші на зображенні і вибрати пункт «Скопіювати адресу зображення» (для кожного браузера назва цього пункту різна).
5
На сторінці сервісу натисніть кнопку Upload a file, щоб завантажити зображення з жорсткого диска, в вашому випадку це картинка на робочому столі. А скопійований адресу зображення необхідно вставити в порожнє поле Or specify a URL. Потім натисніть кнопку Continue.
6
У наступному вікні перед вами з'явиться кілька завантажених вами зображень, в яких будуть виділені різні літери. Під кожним зображенням є пусте поле, в нього потрібно вкласти виділену на картинці букву. Натисніть кнопку Continue.
7
В підсумковому вікні ви отримаєте список схожих шрифт ов, з яких можна вибрати самостійно шуканий шрифт .
Точно підібраний шрифт здатний підкреслити стиль сайту, надати йому унікальності, красиво розділити абзаци, основний текст, цитати і другорядну інформацію. А також зробити сайт запам'ятовується і подарувати приємні емоції відвідувачам.
Інструкція
1
Найбільш точний спосіб визначити шрифт сайту це подивитися властивості CSS. Сучасні браузери мають спеціальні інструменти, значно полегшує це завдання.
2
Щоб подивитися шрифт в браузері Firefox, клікніть по потрібних вам блоку тексту правою кнопкою мишки і натисніть «Дослідити елемент». Натисніть кнопку «Стиль», розташовану в правому нижньому кутку вікна і у вікні клікніть «Властивості». Введіть в рядок пошуку за властивостями - «font». Браузер відобразить всі налаштування тексту заданого елемента. Серед них буде «font-family», яке вказує назву потрібного шрифту. Також в інших властивостях ви зможете визначити стиль і товщину тексту.
3
Аналогічна функція в Chrome називається «Перегляд коду елемента». Клікнувши по ньому, розкрийте список «Computed Style», розташований у правій частині вкладки «Elements». Знайдіть у ньому властивість «font-family», щоб дізнатися назву шрифту.
4
У браузері Opera ця функція називається «Проінспектувати елемент». Виберіть його, переключіться на вкладку «Документи» і клікніть вкладку «Стилі», що знаходиться в правій частині вікна. Введіть в поле «Фільтр» - «font». Розкрийте список «Розрахований стиль», серед перерахованих властивостей буде назва шрифту.
5
Ви також можете визначити шрифт на сайті за допомогою Microsoft Word. Він може копіювати текст в документ із збереженням форматування з практично будь-якого джерела.
6
Щоб визначити шрифт за допомогою програми Word, вставте в нього вміст буфера обміну за допомогою правої кнопки мишки або комбінації клавіш «Ctrl + V», вибравши при вставці «Зберігати вихідне форматування». Ви також можете використовувати комбінацію клавіш «Ctrl + Alt + V», вказавши в меню «Формат HTML».
7
Подивіться на вкладці «Головна» відобразився шрифт. Цей спосіб легше, ніж перегляд властивостей CSS, але в деяких випадках Word визначає шрифт неправильно. Будьте уважні.