Як відобразити розмір папки.

Багато користувачів операційних систем Windows знають, що стандартний «Провідник» не є ідеалом файлового менеджера. У ньому відсутні: двохпанельний інтерфейс, докладний перегляд властивостей файлів без виклику контекстного меню і т.д. Виявляється це додаток можна трохи модернізувати, додавши бракуючі функції.
Інструкція
1
Доповнити функціонал стандартного файлового менеджера для операційних систем Windows можливо за допомогою спеціального файлу-бібліотеки dirsize.dll, який можна завантажити за наступним посиланням http://markd.mvps.org/DirSize.dll. Цю бібліотеку необхідно скопіювати в системну папку.
2
Натисніть правою кнопкою миші на засланні і виберіть пункт "Зберегти об'єкт як» (назва цього пункту для кожного браузера різному). У вікні, відкрийте елемент «Мій комп'ютер», потім «Диск C:», потім папку Windows, слідом каталог System32. Натисніть кнопку «Зберегти».
3
Наступним етапом установки даної бібліотеки буде її реєстрація в системі. Для цього запустіть аплет «Запуск програми». Натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Виконати» або натисніть клавіші Win + R. У порожнє поле відкритого вікна необхідно ввести наступну команду «regsvr32_путь_до_бібліотекі_dirsize.dll» (без лапок), наприклад, «regsvr32 C: WindowsSystem32dirsize.dll». Натисніть кнопку «ОК» або Enter.
4
Тепер поверніться до вікна «Провідника», змініть вид відображення файлів і каталогів на «Таблицю». Натисніть правою кнопкою на панелі «Ім'я» і серед списку команд виберіть « Розмір ». Тепер у всіх вікнах з такою ж налаштуванням виду відображення вмісту буде відображатися додаткова вкладка.
5
Відразу ж варто відзначити, що дана бібліотека не універсальна і вона може викликати деякі проблеми. Наприклад, при обчисленні розміру декількох каталогів, усередині яких може перебувати велика кількість файлів, процедура підрахунку їх розміру може зайняти значну частину часу.
6
Для відображення стовпчика « Розмір » в операційній системі Windows 2000 необхідно зі списку атрибутів вибрати параметр «Додатково» і тільки потім клікнути на пункт « Розмір ».