Як розпакувати формат rar.

Файли формату RAR відносяться до архівів. В архіві дані у вигляді різноманітних файлів і папок містяться в стислому стані. Цим форматом зручно користуватися в тих випадках, коли необхідно, не видаляючи даних, звільнити частину простору на диску або відправити іншому користувачеві «важкі» файли.
Інструкція
1
Щоб розпакувати файли з розширенням .rar, на комп'ютері повинна бути встановлена програма-архіватор. Її можна знайти в мережі інтернет або встановити з диска. Додаток не займає багато місця, після його установки в контекстне меню файлу з'являється кілька додаткових команд.
2
З архівами у форматі RAR можна провести декілька дій. Щоб переглянути файли, запаковані в архів, клікніть на його значку лівою кнопкою миші, у вікні, клікніть двічі лівою кнопкою миші зацікавило вас файлу, - він буде відкритий.
3
Для вилучення файлів виберіть у верхньому рядку меню пункт «Команди» і дію «Витягнути в зазначену папку» або натисніть на кнопку-мініатюру «Витягнути». У вікні «Шлях і параметри вилучення» на вкладці «Загальні» вкажіть шлях для вилучення файлів (виберіть наявну папку або створіть нову), відзначте (за потребою) маркером потрібні параметри і натисніть на кнопку ОК. Файли з архіву будуть витягнуті в зазначену вами директорію.
4
Існує кілька інших способів для розпакування файлів RAR. Підведіть курсор миші до значка архіву і клацніть по ньому правою кнопкою миші. У контекстному меню доступно три нових дії. Команда «Витягнути файли» викличе вікно «Шлях і параметри вилучення», працювати з ним слід так само, як це описано в попередньому кроці.
5
Команда «Витягнути в поточну папку» дозволить швидко розпакувати файли в ту ж директорію, в якій знаходиться архів. Вибирайте цю команду в тому випадку, якщо в архіві міститься невелика кількість файлів.
6
Команда «Витягнути в [назва вашого архіву]» створить нову папку з таким же ім'ям, як і у вашого архіву. Створена папка з витягнутими з архіву файлами також буде збережена в ту ж директорію, в якій знаходиться сам файл RAR. Даний спосіб більш зручний при роботі з великою кількістю файлів в архіві.