Як зробити полуторний інтервал у Word.

В документі Microsoft Office Word до тексту можна застосовувати різні стилі і ефекти, вибирати шрифт, спосіб його розташування на сторінці, інтервали між рядками і літерами. Щоб зробити полуторний (одинарний, подвійний або зі строго заданим значенням) інтервал в Word, необхідно скористатися інструментами редактора.
Інструкція
1
Відстань по вертикалі між двома рядками в тексті називають міжрядковим або міжрядковим інтервалом. За умовчанням в документах Microsoft Office Word прийнято значення «Одинарний». Залежно від обраного стилю тексту між рядками одного абзацу може застосовуватися одинарний міжрядковий інтервал, а між двома різними абзацами - полуторний або подвійний. Всі ці параметри настроюються.
2
Щоб задати потрібний інтервал між рядками в тексті, необхідно викликати діалогове вікно «Абзац». Зробити це можна кількома способами. Відкрийте вкладку «Главная», виділіть текст (або фрагмент тексту), в якому хочете змінити інтервал. В розділі «Абзац» натисніть на кнопку зі стрілкою (розташована в правому нижньому кутку панелі «Абзац»). Інший спосіб: виділіть текст і клацніть по ньому правою кнопкою миші, в контекстному меню також виберіть пункт «Абзац».
3
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Відступи і інтервали ». В групі «Інтервал» та розділі «Міжрядковий» виберіть потрібне вам значення за допомогою списку, що випадає: одинарний, 1,5 рядка, подвійний, точно або множник. Якщо ви вибрали одне з двох останніх значень, вкажіть в полі правіше розмір інтервалу в пунктах або числове значення для множника. Натисніть на кнопку ОК, щоб вибрані вами настройки були застосовані до виділеного тексту (фрагменту тексту).
4
Для інтервалу між буквами використовуються інші позначення. Інтервал може бути звичайний, розряджений і ущільнений. Якщо ви хочете змінити інтервал між буквами в слові, викличте діалогове вікно «Шрифт». Відкрити його можна з вкладки «Главная» з розділу «Шрифт», натиснувши на кнопку зі стрілкою. Також вікно відкривається через праву кнопку миші при виборі з меню, що випадає пункту «Шрифт».
5
У вікні, перейдіть на вкладку «Інтервал», в однойменній групі встановіть за допомогою списку, що випадає потрібне вам значення і натисніть на кнопку ОК. Інтервал необхідно задавати, попередньо виділивши текст. Якщо ви ще не приступили до введення, встановіть курсор на початку першого рядка документа, налаштуйте всі потрібні параметри, і починайте введення, чи не переміщує курсор ні на одну позицію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WMDMfwOiVWQ