Як налаштувати gprs в мтс.

Інтернет увійшов у наше життя, і тепер ми хочемо бути он-лайн скрізь. Доброю альтернативою проводовому способу зв'язку став GPRS. Послуга МТС «GPRS/EDGE-Інтернет» дозволяє виходити в мережу з будь-якого комп'ютера, роль модему в даному випадку виконує телефон.
Інструкція
1
Щоб налаштувати дану послугу, переконайтеся, що ваш телефон підтримує послугу передачі даних GPRS. Якщо ваш телефон не підтримує її, можна підключитися через «Мобільний офіс».
2
Підключіть послугу, якщо раніше ви її відключали або не підключати зовсім. Потім приєднаєте телефон до комп'ютера. Це можна зробити через ІК-порт, USB-кабель (він був в комплекті з телефоном), Bluetooth-з'єднання. Налаштуйте ваш комп'ютер, користуючись програмами-установниками.
3
Щоб налаштувати телефон, замовте безкоштовні настройки саме для вашої моделі. Для отримання настройок можна звернутися до Контактного центру МТС за телефонами (495) 766-01-66 або 0890.
4
Для настройки мобільного телефону і комп'ютера МТС пропонує скористатися наступними пропозиціями: - автоматична настройка (для цього використовуйте програму «МТС Коннект Менеджер»); - ручне налаштування (не забудьте, що настройка проводиться відповідно з операційною системою вашого комп'ютера, докладні інструкції для всіх ОС можна скачати на офіційному сайті виробника);
5
Налаштування комунікатора і iPad дещо відрізняються. Найдокладніші інструкції дізнавайтеся у оператора зв'язку МТСНадеемся, що вам вдалося налаштувати послугу «GPRS/EDGE-Інтернет» і ви тепер завжди он-лайн.
Щоб отримати доступ до інтернету на мобільному телефоні , необхідно за допомогою спеціальних номерів замовити у оператора GPRS-налаштування. До речі, це актуально не тільки для абонентів «МТС», а й для «Білайн» і «Мегафон».
Інструкція
1
Будь-який клієнт компанії «МТС» може замовити GPRS-налаштування, відвідавши офіційний сайт оператора. У спеціальному розділі необхідно вказати номер свого мобільного телефону. Установка необхідних налаштувань можлива і через дзвінок за номером 0876 (він безкоштовний), а також завдяки відправці смс-повідомлення на короткий номер 1234 (текст не потрібний). Зверніть увагу, що після отримання настройок їх обов'язково потрібно зберегти.
2
Крім того, оператор зв'язку «МТС» надає послугу «Безлімітний інтернет». Вона функціонує на основі GPRS-зв'язку. Підключивши її, можна виходити в інтернет з мобільного телефону або використовувати його як модем. Щоб активувати послугу, відправте безкоштовний USSD-запит * 510 #. Також існує і смс-центр, доступний за номером 510. На нього можна цілодобово відправляти повідомлення. В їх тексті має міститися велика чи маленька латинська літера А. Компанія надає в розпорядження абонентів USSD-портал * 111 * 404 # і систему «Інтернет-Помічник». В будь-який момент клієнт компанії може особисто звернутися до Контактного центру або Центр технічної підтримки.
3
Інший оператор зв'язку, також дозволяє своїм абонентам активувати інтернет-з'єднання на основі GPRS - це «Білайн». Щоб отримати автоматичні настройки, наберіть на клавіатурі USSD-запит * 110 * 181 # і натисніть клавішу виклику.
4
В «Мегафоні» настройка телефону можлива через дзвінок в абонентську службу, яка доступна за номером 0500 або при особистому зверненні в салон зв'язку оператора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qAXpll_Qhtk
Зверніть увагу
Використання безлімітного інтернету вимагає активації послуги під назвою «Передача даних». Ви можете підключити її, зателефонувавши на номер 0870221. Також необхідно скачати браузер, причому тільки з офіційного ресурсу http://m.opera.com/або http://mini.opera.com/.
Корисна порада
Необхідно звернути увагу на те, що послуга «Безлімітний інтернет» доступна не для всіх абонентів. Виняток становитимуть користувачі таких тарифних планів, як «Абсолют», «Джинс-Класік», «Джинс-Класік 61» і «Пансіон».