Як використовувати антисептичні корисні олії.

Можливості природи безмежні, але вона вимагають від людей турботи і уваги. Масла, що зберігають життєві сили і найцінніші властивості рослин, вже протягом багатьох століть допомагають людству вижити, часом в непростих умовах.
Вам знадобиться
  • - аромалампи;
  • - аромакулон.
Інструкція
1
Розрізняйте натуральні ефірні масла та рослинні олії, які одержують за допомогою холодного віджиму. І ті, й інші мають індивідуальним набором різних властивостей, у тому числі бактерицидними і антисептичними. Ефірні масла - це сильно концентровані природні екстракти рослин з насиченим стійким ароматом, отримані методами парової дистиляції чи холодного віджиму. Крім антисептичних властивостей, вони роблять сильний вплив на організм людини.
2
Рослинні масла або, як їх називають в ароматерапії, базові масла отримують методом холодного пресування з насіння, зерен, горіхів рослин. Вони володіють або легким солодкуватим горіховим ароматом, або не пахнуть зовсім. Слід вибирати базові масла, виходячи з того, наскільки масло вам підходить і який ви очікуєте ефект від його застосування.
3
Ретельно підбирайте ефірні і базові масла. Результатом застосування нерозбавлених ефірних масел, неправильної їх дозування і поєднань, а також використання невідповідних готових фіто-засобів може стати поява роздратування на шкірі та інших алергічних реакцій. Щоб уникнути таких наслідків попередньо проведіть тест на чутливість до масел і, по можливості, порадьтеся з лікарем-ароматерапевтом перед їх застосуванням.
4
При бажанні самостійно скористатися цими коштами придбайте тільки натуральні ефірні і базові масла. Вони продаються в аптеках. На етикетці в назві масла повинне бути присутнім слово «натуральне», а не «косметичне». У продажу є ефірні масла високого ступеня очищення, їх можна вживати всередину, суворо дотримуючись дозування. Базові масла, наприклад, оливкова, кунжутне, льняне, також можна придбати в звичайних продуктових магазинах. Звертайте увагу на термін придатності.
5
Уважно ознайомтеся з інструкцією. Там обов'язково присутня інформація про те, яким чином можна використовувати куплене вами масло і поєднувати його з іншими засобами. Враховуйте, що в інструкціях можуть бути вказані не всі властивості. В силу унікального складу кожного масла і стану вашого організму дозування може бути різною.
6
При складанні сумішей не забувайте, що в рецептурах ефірні масла вимірюють краплями, а базові - столовими ложками. Масла можна використовувати в аромалампах, які потрібно придбати окремо. Принцип їх роботи заснований на поширенні ароматів по повітрю в результаті їх підігріву.
7
Скористайтеся Аромакулон. Його слід носити під одягом протягом усього дня, закопуючи в нього всього одну краплю дорогоцінного масла. Крім приємного запаху, підібраного індивідуально, воно буде захищати вас від шкідливих мікробів.
8
Ефірні масла застосовують в холодних і гарячих інгаляціях, обгортаннях, масажі. Їх можна вдихати протягом декількох хвилин прямо з пляшечки, розбавляти або водою, або спиртом, або базовим маслом і наносити на область, що вимагає лікування. Прекрасним ефектом володіє ванна з додаванням цих чудових природних засобів.