Як прикрасити жіночу спідницю.

Спосіб декорування спідниці залежить від того, яким є крій у цього виробу. Чим складніше форма, чим більше складок, тим менше потрібно елементів прикраси, і навпаки, проста спідниця з однотонної тканини нудна і вимагає родзинки.
Вам знадобиться
  • - атласна стрічка шириною 4-6 см;
  • - нитки в тон стрічки;
  • - голки;
  • - ножиці;
  • - декоративний шнур або сутаж;
  • - бусинки або камені з отворами;
  • - фатин або органза.
Інструкція
1
Декоруйте спідницю-тюльпан . Якщо вона виконана з однотонного матеріалу або не надто строкатою тканини, її можна прикрасити бантом. Перший варіант розміщення банта простий - атласну стрічку відповідного кольору пов'язати на талії, він виглядатиме особливо ефектно, якщо спідниця-олівець виконана із завищеною талією.
2
Інший варіант зажадає більшої майстерності. Візьміть м'яку атласну стрічку, прокладете по бічних сторонах наметочним шов, відступивши від краю 1 мм. Підтягніть нитку, щоб стрічка була зібрана з двох сторін. Пришийте вийшла рюшу з двох боків уздовж середнього шва ззаду від пояса до початку розрізу або шліци. Зауважте зі стрічки акуратний бант, пришийте його поверх рюші там, де починається розріз. Вибирайте стрічку в тон матеріалу спідниці, щоб атласний блиск лише відтіняв його.
3
Прикрасьте спідницю-годе. В загальному випадку такі спідниці шиють з якісної однотонної тканини, а вся привабливість цього фасону полягає в струмуючих складках. Проте, літню спідницю-годе з льону можна прикрасити за допомогою декоративного шнура або сутажу. Краще всього вибрати відтінок схожий з кольором основного матеріалу. Викладіть шнурок у вигляді вензелів і завитків в нижній частині спідниці нижче самого вузького місця. Пришийте дрібними стібками. В декількох областях пришийте невеликі оброблені камені з отворами (такі залишаються від розсипалися бус або браслетів).
4
Надайте новий вид А-подібної спідниці нудною забарвлення. Для цього зшийте кілька нижніх подолом з органзи або фатину. Ви можете використовувати викрійку спідниці-сонця або полусолнце, головне, щоб окружність талії збігалася з шириною пояса на готової спідниці, а довжина нижніх спідниць була на 4-6 см більше. Акуратно пришийте легкі нижні спідниці з внутрішньої сторони, вони додадуть додатковий обсяг виробу і будуть кокетливо визирати знизу. Також ви можете помістити на талії бантик з того ж матеріалу.
Для того щоб ваша лісова красуня стала справжньою окрасою новорічного свята, її потрібно красиво прикрасити.

У тому випадку, якщо ваша ялинка штучна, перше, що потрібно зробити, це обполоснути її гілки теплою водою, але тільки це не варто робити в тому випадку, якщо ваша штучна ялинка паперова. У тому випадку, якщо ваша ялинка жива, то мити її не потрібно, однак і витягувати відразу на загальний огляд теж не варто, тому що ялинці потрібно пару днів щоб вона звикла до вашої квартирі. Буде краще, якщо цей час вона пролежить пов'язана в коридорі. За цей час дерево повністю відігріється, і ви отримаєте більш доглянуту елку.После того, як ви помили вашу штучну ялинку, дайте їй час обсохнути, ні в якому разі не витирайте гілочки самостійно. Після того, як ялинка обсохнула, ви можете приступити безпосередньо до її збору. Пам'ятайте, що збирати ялинку потрібно з нижніх, тобто з найбільших гілок, проте до цього вам необхідно міцно встановити підставу ялинки, щоб вона не впало в самий невідповідний момент. Те, ж саме стосується і живої ялинки, тільки у випадку з живою ялинкою слід пам'ятати про те, що ялинка потребує питво, таким чином, вона простоїть у вас все новорічні празднікі.Ітак, ялинка стоїть на своєму місці, і ви готові приступити до самого захоплюючого дійства у всій цій історії. Кожна сім'я сама вирішує, як і кому прикрасити ялинку, однак незалежно від того, яке рішення ви ухвалили про те, як потрібно прикрашати лісову красуню, вам потрібно буде дати їй ще деякий час, не більше декількох годин, щоб вона вільно без іграшок постояла на своєму місці. Потім ви на свій розсуд прикрашаєте ялинку. Насправді прикрашання ялинки до нового року багато в чому залежить від того, які в наявності є ігрушкі.Однако існують деякі секрети, використовуючи які ви зможете добре прикрасити ялинку, навіть в тому випадку, якщо ви ніколи раніше не робили цього. Приміром, дуже красиво виглядає ялинка, коли вона прикрашається різнобарвною мішурою або дощиком, також можна використовувати вату, яка на вашій ялинці буде зображувати снег.Кроме того, слід пам'ятати, що електричні гірлянди вішаються до того, як ви повісите іграшки. Звичайно, якщо ви вже повісили дві або три новорічні іграшки, не поспішайте їх знімати, але якщо ви повісили основну масу іграшок, то, як не жаль, але їх доведеться зняти. Самі іграшки краще вішати поруч з лампочками, в цьому випадку вони будуть красиво підсвічуватися. При цьому не слід вести мовлення однакові іграшки поруч один з одним, виняток становить те, коли ви прикрашаєте вашу лісову красуню повністю ідентичними прикрасами.