Як приймати морквяний сік.

Натуральний свіжовіджатий морквяний сік містить велику кількість вітамінів і мікроелементів. Морква лідирує серед інших овочів за вмістом каротину, натуральної клітковини, які легко засвоюються в поєднанні з рослинними жирами, що дозволяє застосовувати сік для лікування і профілактики різних захворювань.
Інструкція
1
Застосовуйте морквяний сік при авітамінозі і для його профілактики. Випиваючи щодня 200 мл свіжовіджатого морквяного сік а, можна попередити порушення зору, нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, вивести зайвий холестерин.
2
При простудних і вірусних захворюваннях морквяний сік допоможе вашому організму справитися з мікробами, вірусами і бактеріями в кілька разів швидше. Крім того, сік є натуральним антиоксидантом і має здатність адсорбувати всі шкідливі речовини в організмі, виводячи їх абсолютно природним шляхом.
3
Застосовуйте сік як зміцнювальний, загальнотонізуючої кошти, а також для лікування та профілактики захворювань дихальних шляхів, при сечокам'яній і жовчнокам'яній хворобі, при захворюваннях серця і судин.
4
Щоденне застосування 200 мл сік а допоможе вам уникнути злоякісних новоутворень. Якщо ви проходите хіміотерапію, працюєте або живете в несприятливих екологічних умовах, прийом морквяного сік а допоможе вашому організму нейтралізувати наслідки несприятливих зовнішніх факторів.
5
Максимальної користю володіє сік , прийнятий натщесерце, розведений з декількома краплями оливкової олії. Якщо прийом сік а на голодний шлунок робить на вас сильне проносне вплив, то починайте з невеликих доз через 2 години після їжі. Як тільки організм звикне, збільште дози до середніх терапевтичних, які складають 70 мл 3 рази день.
6
Якщо ви страждаєте нестабільним артеріальним тиском, головними болями, невралгіями, безсонням, ослаблені після важких захворювань або перенесених операцій, то прийом сік а допоможе вашому організму, зніме біль, нормалізує тиск і відновить життєву енергію в більш короткі терміни.
7
Приймайте морквяний сік протягом усього року, і ви відчуєте, наскільки покращаться ваші самопочуття і працездатність.
8
Використовуйте морквяний сік при ангіні для полоскання горла, при нежиті, ларингіті, при кон'юнктивіті. Для закапування в ніс і промивання очей розведіть проціджений сік без м'якоті навпіл з дистильованою водою. Навіть дуже маленьким дітям ніс можна промивати за допомогою натурального морквяного сік а.