Як залучити будинкового в будинок.

В давні часи на Русі вважалося, що в кожному будинку є будинковий - дух, який допомагає в домашньому господарстві, охороняє майно, стежить за худобою, захищає будинок від неприємностей. Жив він зазвичай поруч з піччю. Сім'я намагалася його задобрити, щоб отримувати від нього допомогу. Є думки, що будинкові - це родові духи. До цих повір'ями всі ставляться по-різному. Але як і раніше деякі люди прагнуть залучити будинкового в свій будинок.
Інструкція
1
Щоб залучити будинок ового в будинок , ввечері чи опівночі на молодика (або на зростаючому місяці) запаліть свічку, налийте в блюдце молока, а в інше покладіть шматок хліба і покличте будинок ового, Пообіцяйте добре до нього ставитися і попросіть від нього того ж. Краще робити це в кімнаті, де ніхто не спить, після чого вийдіть і закрийте її до ранку.
2
Вважається, що більшість будинок ових добрі і допомагатимуть, якщо з ними налагодити контакт. Залиште гостинці, наприклад, цукерки, печиво, молоко з цукром. Їх можна покласти під батареєю, на холодильнику, в куточку і т.д. Зверніться до будинок овому, попросіть його прийняти частування, берегти будинок і не шкодити його мешканцям, залучати удачу і достаток. Наступного дня питво вилийте на вулицю або в раковину. Цукерки можна залишити до наступного разу. Пригощати будинок ового можна раз на місяць, а також по сімейних свят. Якщо у вас є сувенір або фігурка у вигляді будинок ового, ви можете залишати гостинці ря будинок з ним. Вважається, що будинок овой любить подарунки. Спробуйте залишити для нього коробочку без кришки з красивим гудзиками, намистинками або монетками.
3
Якщо вже ви вирішили залучити будинок ового, дотримуйте чистоту. Вважається, що будинок ові люблять порядок в будинок е, а нечистоплотних господарів вони недолюблюють. Є думка також, що їм не подобається тютюновий дим. Раніше навіть був День будинок ового, коли намагалися тримати будинок в чистоті і не лаятися, щоб зберігач будинок а міг добре відпочити і був прихильний до господарів . Є думки, що будинок овой є в каж будинок будинок е або квартирі, а характер його залежить від атмосфери в житло і в родині. Він допомагає добрим і будинок овита господарям, знаходить втрачені речі, оберігає будинок від крадіжок і пожежі. Недоброзичливі гості в такому будинок е не затримуються і почуваються некомфортно. Але швидше за все, будинок ові все ж є не у всіх оселях.
4
С будинок овим пов'язані різні повір'я. Вважається, що він не має статі, хоча за традицією до нього звертаються «Дідусь», «Батюшка», «Хазяїн» і т.д. Спробуйте до нього звертатися на словах, вітатися з ранку і прощатися, йдучи на роботу, при цьому просячи доглянути за будинок ом. Домовик може жити під стелею або біля батареї, в будь-якому іншому місці. Іноді він любить грати з тваринами, вважається, що, наприклад, кішки навіть можуть його бачити і проводжати взгля будинок .
5
Якщо ви переїжджаєте і хочете забрати будинок ового з собою, на порозі скажіть щось на зразок: «Хазяїн мій, ходімо зі мною». З вечора запропонуйте йому забратися в сумку або мішок, який візьмете з собою на нову квартиру.