Як купити мікрохвильову піч.

Мікрохвильова піч стала незамінним помічником на нашій кухні. Ми звикли розігрівати в ній остигнула їжу і швидко готувати нову. Можливості приготування в такій печі широкі: від простих страв до ароматного жаркого з хрусткою скоринкою. Щоб вибрати відповідну мікрохвильову піч, слід розібратися в її функціях.
Інструкція
1
Визначте тип мікрохвильової печіДля приготування можна використовувати мікрохвилі, мікрохвилі з грилем або мікрохвилі, гриль і конвекцію. Все залежить від того, яку їжу ви збираєтеся готувати. Якщо ви любите просту їжу, зварену у власному соку, купуйте піч - соло. Тут використовуються тільки мікрохвилі, і ви зможете розігрівати, розморожувати, і варити. Для приготування їжі з хрусткою скоринкою підберіть піч з мікрохвилями і грилем: у ній присутні всі функції печі - соло, але додається можливість підсмажити блюдо. Для того, щоб повністю замінити духова шафа, придбайте мікрохвильову піч з грилем. У ній можна приготувати не тільки тушковане або запечене м'ясо, але і випічку: пироги, тістечка і торти.
2
Визначте розмір мікрохвильової печіПодберіте об'єм камери відповідно до кількості продуктів, які ви хочете приготувати за один раз. Для великої родини з 5-6 чоловік підійде обсяг на 38-41 л, для 3-4 чоловік потрібно не менше 23 л, а для 2 осіб буде достатньо обсягу 16-19 л. Як правило, невеликі печі (до 25 л) бувають тільки з мікрохвилями, а з грилем - від 28 л і більше.
3
Підберіть тип управлінняі мікрохвильових печах використовується 2 види управління: механічне і сенсорне. У першому випадку для вибору рівня випромінювання і часу роботи потрібно просто встановити тумблер на вибране значення. Зупиніть свій вибір на сенсорному керуванні мікрохвильової піч ю. З ним ви обираєте команду на дисплеї і просто натискаєте потрібну кнопку. До того ж, можна не тільки підібрати, але зберегти програму для приготування конкретної страви.
4
Підберіть внутрішнє покриття Стінки робочої камери виконуються з емалі, кераміки і неіржавіючої сталі. Для швидкого приготування їжі підійде СВЧ- піч з емалевим покриттям - воно гладке і добре відмивається. Підберіть модель з керамічним покриттям - за ним легко доглядати і неможливо подряпати. Якщо вам потрібна піч з конвекційним режимом, вибирайте покриття з нержавіючої сталі - воно витримує високі температури тривалий час.
5
Зверніть увагу на додаткові функції. Крім приготування їжі в мікрохвильових печах передбачаються й інші можливості: автоматичне розігрівання або розморожування конкретних продуктів, годинна панель, звуковий сигнал. Підберіть мікрохвильову піч з автоматичними програмами - це дуже зручно і заощадить час перебування на кухні.
Зверніть увагу
Подбайте про посуд, в якій ви станете готувати їжу. Придбайте спеціальні ємності з вогнетривкого скла - ідеальний варіант для мікрохвильової печі.
Корисна порада
Бажано у мікрохвильовій печі з грилем мати дві решітки: вони встановлюються на різних рівнях і можна регулювати приготування їжі.