Як знайти встановлену папку.

На персональному комп'ютері у користувачів зберігається велика кількість різноманітних файлів, які розкладені по папках. У всій цій купі важко знайти певні дані.
Інструкція
1
Як же вирішити дану ситуацію? Припустимо, потрібно знайти певну встановлену папку , яка належить в грі. У такому разі скористайтеся стандартними засобами операційної системи. У кожної гри є ярлик, за допомогою якого запускається весь процес. Як правило, всі ярлики виносяться при установці на робочий стіл. Перегляньте всі простір робочої області столу комп'ютера. Якщо такого ярлика немає, потрібно подивитися іншим способом.
2
Зайдіть в меню «Пуск». Натисніть «Усі програми». У списку знайдіть встановлену гру. Натисніть на ній правою клавішею миші. З'явиться контекстне меню, в якому потрібно вибрати пункт «Властивості». У нижньому правому куті в віконці натисніть на кнопку «Знайти об'єкт». Система автоматично переадресує вас в ту папку , де встановлена програма або гра. Далі виконуйте операції, які хотіли провести з папкою.
3
Можна скористатися стандартним пошуком операційної системи. Відкрийте будь-яку папку . Далі у верхній панелі знайдіть пункт «Пошук». Введіть назву документа або файлу. Натисніть кнопку «Шукати». Як тільки система знайде щось схоже, в цьому ж вікні буде виведений результат. Можете зайти самостійно в локальний диск «С». Далі перейдіть в папку Program Files. Тут знаходяться всі категорії з програмами та іграми.
4
Розроблено також спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє найбільш простіше шукати інформацію, переміщатися по папках, переглядати різні файли і багато іншого. Подібні утиліти відносяться до категорії файлових менеджерів. Однією з поширених програм є Total Commander. Знайти можете в інтернеті або на настановних дисках. Завантажте програму і встановіть. Далі запустіть і використовуйте за призначенням.