Як поліпшити апетит.

Проблема поганого апетиту знайома і актуальна для багатьох: діти, підлітки, дорослі часто не можуть змусити себе проковтнути навіть один шматочок. Не потрібно насильно запихати в себе або свою дитину бутерброд, дотримуйтесь декількох простих правил і ваш апетит приємно здивує вас!
Інструкція
1
Дихайте свіжим повітрям. Загальновідомо, що молекули кисню змушують кров швидше рухатися по судинах. Всі внутрішні органи працюють інтенсивніше, в тому числі і шлунок, який починає виробляти в кілька разів більше шлункового соку, що провокує сильне відчуття голоду і звірячий апетит. Тому намагайтеся більше гуляти в парку, лісі, ходите на річку. Замість походу в боулінг або кафе вибирайте прогулянки на свіжому повітрі. Це допоможе поліпшити ваш апетит.
2
Займайтеся спортом. Фізичні вправи збільшують надходження кисню до м'язів, підсилюючи потребу організму в харчуванні. Після годинного заняття в басейні ви не зможете встояти перед їжею, яка заповнить ваші енерговитрати. Візьміть за правило ранковий біг або гімнастику, походи в тренажерний зал або фітнес, прогулянки на ковзанах або лижах, все це допоможе стимулювати інтенсивну роботу організму і, як наслідок, величезний апетит.
3
Харчуйтеся здоровою їжею. Консерванти, добавки, рафіновані продукти притупляють здатність організму доносити до вас інформацію про необхідність поповнити запаси енергії, тобто ви просто не відчуваєте голоду, у вас немає аппетіта.Свежіе фрукти, овочі, приправи - це ті продукти, які повинні бути на вашому столі постійно , і ви ніколи не будете страждати від відсутності бажання поїсти, здоровий апетит буде з вами завжди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FxzA-InWGeE